Sekačka benzínová s pojezdem GTM 500 SP1 SC H . Sekačky GTM Professional jsou navržené bez kompromisů. Ergonomický tvar řidítek snižuje účinně napětí šíjových svalů. Ovládací páčky brzdy motoru i pojezdu mají pohodlné rozšíření. Plastový panel na většině modelů obsahuje držák na nápoje. Výška řidítek se dá přestavit podle velikosti postavy. Profesionální nastavení výšky sečení s posilovačem a velkým ovládacím tlačítkem funguje neuvěřitelně lehce.

Koš má indikátor naplnění. Dlouhé madlo koše usnadňuje manipulaci i vysypávání. Velká zadní kola nejenom zajišťují záběr na mokrém i svažitém povrchu, ale rovněž usnadňují otáčení stroje. Řidítka se dají složit pomocí rychloupínáků a motory Briggs&Stratton nebo GTM zajistí vždy snadné nastartování stroje. Sekačka sbírá suchou i mokrou trávu, suché i vlhké listí, mulčuje a také vyhazuje bokem a zadním deflektorem.

Výkon na kola přenáší špičková převodovka společnosti GT. Šasi 51 cm má nejlepší motor ze série B&S 675 EXi s výkonem 4 hp. Systém Ready Start je systém komfortního nastartování stroje bez nutnosti nastřikovat palivo či ovládat sytič. Navíc navíjecí spouštěč zabírá dříve, čímž se dosáhne kratšího a lehčího tahu za startovací lanko. Úspora energie je celých 30%. Podle podmínek se navíc u sekačky dají regulovat otáčky motoru a tím do jisté míry i rychlost pojezdu. Pro plné využití výkonu motoru za různých podmínek GTM nabízí i vrcholný model s moderní 4 rychlostní převodovkou francouzské společnosti GT.

Málokterá sekačka Vám naplní koš tak přesvědčivě. Desítky let zkušeností skupiny De Wild s profesionálními stroji, dovolily implementovat poznatky i do designu sekaček pro běžné užívání. Tráva je nejprve narovnána speciálním hřebenem, který se skrývá pod nárazníkem, potom je useknuta širokým tvarovaným nožem z jakostní oceli a díky šasi s tvarem speciálně optimalizovaným pro co nejúčinnější proud vzduchu je dopravena do širokého výhozového tunelu a potom do objemného koše.

Podmínky prodloužené záruky naleznete zde.

Technické parametry:
Záběr : 51 cm
Výkon motoru - maximální : 2.8 / 3.8 kW/HP
Typ motoru : B&S 675 EXi
Objem motoru : 163 ccm
Nastavení výšky sečení : central. 30-90 mm
Objem koše : 75 l
Průměr kol : 200/280 mm
Objem palivové nádrže : 1 l
Plně složitelná ergon. řidítka : ANO 
Boční výhoz : ANO 
Boční deflektor : Ano 
Indikátor plného koše : ANO 
Kuličková ložiska : Ano 
Mulčování : Ano 
Podvozek : ocelový