Multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem a elektrostartem RPM 5135 E má silný, tichý a lehký motor o objemu 146 cm3 se systémem OHV a elektrostartem. Nová moderní konstrukce motoru, splňující novu emisní normu Euro 5. Startování pouhým stisknutím tlačítka na řídítkách. Výhodou této sekačky je nízká spotřeba, vysoký točivý moment pro práci v husté trávě, nově tvarované šasi vyosené do strany a skloněné dopředu (jako u profesionálních strojů) pro perfektní sběr trávy a sekání i těsně u obrubníků. Značková francouzská převodovka GT Transmission s dlouhou životností. Tato travní sekačka má funkci 4v1: sběr do koše, mulčování, zadní výhoz a boční výhoz. Mulčovací záslepka i boční deflektor jsou součástí dodávky.

Funkce primer-nastřikovač paliva slouží pro snadný start. Pro snadný transport slouží ergonomická měkčená a výškově nastavitelná řídítka, lehce sklopná a přední madlo. Centrální nastavení výšky sečení do 7 pozic - nejnižší pozice pro velmi nízký střih trávníku. Objemný koš s plastovým topem, pohodlným madlem a odvodem vzduchu do stran je řešení šetrné pro alergiky a tkanina koše má různě propustné vrstvy pro zachování výborného sběru při snížené prašnosti. Nechybí ani kuličková ložiska pro minimální odpor, velká zadní kola pro snadnou ovladatelnost a dobrý záběr. Pro ochranu přední části stroje slouží plastová ochrana. Tryska pro snadné čištění žacího prostoru.

E-START Elektrostart + ruční start
Nejvyspělejší systém elektrického startování u travních sekaček - jediné, co je třeba před nastartováním udělat je stisknout tlačítko – jako u auta. Silná lithiová baterie se postará o hladké nastartování stroje. Odpadá tak jakákoliv manipulace se startovací šňůrou. Zdrojem energie je nejmodernější lithiová baterie osazená vyspělou elektronikou. Lithiové články netrpí samovybíjením a mají velmi dlouhou životnost.

Lithiová technologie Vám vždy zajistí pohodlný start vaší sekačky. Baterie se dá nabíjet přímo v sekačce nebo se dá z krytu snadno vyjmout a nabíjet doma. Možnost vyjmutí baterie je důležitá i pro potřeby skladování přes zimu. O stavu nabití baterie jste informováni pomocí LED diod, viditelně umístěných přímo na baterii. Výhodou je i vysoká spolehlivost celého systému a maximální komfort, který poskytuje uživateli. V případně potřeby je k dispozici také možnost startování pomocí klasické startovací šňůry. Podmínky prodloužené záruky naleznete zde.

K sekačce se dodává další nůž zdarma!

Technické parametry:
Typ motoru : T6 OHV. 4-takt
Objem motoru : 146 ccm
Výkon motoru - pracovní : 2.6 / 3.5 kW/HP
Záběr : 51 cm
Objem koše : 65 l
Nastavení výšky sečení : centrální. 7 pozic. 25-75 mm
Podvozek : ocel
Průměr kol : 180/280 mm
Kuličková ložiska : Ano
Plně složitelná ergon. řidítka : Ano
Mulčování : Ano
Indikátor plného koše : Ano
Boční výhoz : Ano
Boční deflektor : Ano
Objem palivové nádrže : 0.8 l
Objem olejové náplně : 0.6 l