Multifunkční benzínová sekačka 4 v 1 s pojezdem RPM 5135 sbírá, mulčuje a vyhazuje zadním a bočním výhozem. Má silný a tichý motor 139 cm3 se systémem OHV a snadným startováním. Tento motor zajišťuje nízkou spotřebu a vysoký točivý moment pro práci v husté trávě.

Sekačka má nově tvarované šasi vyosené do strany a skloněné dopředu (jako u profesionálních strojů) pro perfektní sběr trávy a sekání i těsně u obrubníků a moderní převodovku s dlouhou životností. Mulčovací záslepka i deflektor bočního výhozu jsou součásti dodávky. Sekačka má také nastřikovač paliva Primer pro snadný start a ergonomická měkčená a výškově nastavitelná řidítka, která jsou i lehce složitelná pro snadný transport.

Výhodou je centrální nastavení výšky sečení do 7 pozic. První dvě pozice jsou vhodné pro tzv. anglický trávník (velmi nízký střih). Sekačka má objemný koš s plastovým topem, pohodlným madlem a odvodem vzduchu do stran, což je vhodné pro alergiky. Tkanina koše s různě propustnými vrstvami zaručuje výborný sběr i při nízké propustnosti prachu. Má kuličková ložiska pro minimální odpor a velká zadní kola pro snadnou ovladatelnost a dobrý záběr. Plastová ochrana přední části stroje s integrovaným madlem slouží pro snadné přenášení.

Jako dárek k sekačce obdržité náhradní nůž.

Podmínky prodloužené záruky zde.

Technické parametry:

Typ motoru: T 475, OHV, 4-takt
Objem motoru (ccm): 139
Výkon motoru - maximální (kW/HP): 2,6 / 3,5
Záběr (cm): 51
Objem koše (l): 65
Nastavení výšky sečení: central, 25-75 mm
Podvozek: ocel
Průměr kol (mm): 180/280
Kuličková ložiska: Ano
Plně složitelná ergon. řidítka: Ano
Mulčování: Ano
Indikátor plného koše: Ne
Boční výhoz: Ano
Boční deflektor: Ano
Objem palivové nádrže (l): 1
Objem olejové náplně (l): 0.6
Hmotnost (Kg): 51.00
Rozměry balení (cm): 92.5 x 56.5 x 43