Potřebujete stolní kotoučovou pilu s nejmodernějším technickým řešením i materiály? Pak je pro Vás Stolní kotoučová pila Scheppach HS 105 tou pravou volbou. Díky úplně nové konstrukci je pak po právu považována za jeden z vrcholných strojů ve své třídě.

Své využití najde jak v domácí dílně náročného kutila tak i jako lehká přenosná profesionální pila pro řemeslníky. Musíte dělat veškeré druhy jednoduchých i složených řezů? Silný motor 2000 W Vám veškeré tyto řezy umožní. Určitě také oceníte TCT kotouč s tvrzenými zuby a maximálním prořezem dosahujícím hodnoty 80 mm.

Pila pak disponuje prodlužovacím stolem, který se vysouvá na pevných hliníkových ližinách. Záleží Vám na tom, aby byly řezy pod úhlem provedeny správně a přesně? Tento požadavek je zajištěn úhlovým pravítkem, které je vedeno v drážce s „T“ profilem a stroj je navíc vybaven i kvalitním bočním dorazem.

Chcete se jednoduše nastavit výšku kotouče a na milimetry přesný úhel sklonu? I to je umožněno díky otočnému ovladači, který tyto dvě funkce zajišťuje. Samozřejmostí je vybavení robustním podstavcem z ocelových profilů a bezpečnostní kryt kotouče, který disponuje odsávacím konektorem.

Podmínky prodloužené záruky naleznete zde.

Technické parametry:

Příkon (W) 2000
Typ motoru 230 V, 50 Hz
Otáčky (ot/min) 4800
Průměr kotouče (mm) 255
Vnitřní průměr kotouče (mm) 30
Počet zubů kotouče (z) 60
Rozměr stolu (mm) 640 x 640
Rozměr přídavného stolku (mm) 640 x 280
Prořez 90° (mm) 80
Prořez 45° (mm) 50
Hmotnost (Kg): 31.00
Rozměry (cm): 92 x 72 x 108