O firmě Telwin

Firma Telwin je známý významný italský výrobce kvalitní svářecí a nabíjecí techniky.Firma Telwin je držitelem certifikátu kvality ISO 9001, takže výrobky jsou podrobovány ve výrobě a na výstupu důkladné kontrole kvality.Koupí výrobků Telwin získáte výrobek vysoké technické úrovně a vysoké kvality.

V naší nabídce najdete tyto výrobky: - Svářecí poloautomaty MIG-MAG mnoha výkonů a provedení pro sváření v ochranné atmosféře i pro sváření bez plynu tzv. trubičkovým drátem což je nová, čistá, moderní technologie svařování. - Trafosvářečky mnoha provedení a výkonů- Svařovací invertory vysoké technické úrovně pro svařování metodou MMA i TIG různých výkonů a provedení- Nabíječky a startovací vozíky pro osobní i nákladní auta, těžké stroje, nabíječky pro gelové i suché akumulátory.- Přenosné startovací a pomocné zdroje.- Konvertory pro přeměnu bateriového napětí 12 V= na síťové napětí 230 V/50 Hz - Náhradní díly, spotřební materiál a příslušenství pro svářečky

Svářečky TELWIN jsou testovány při teplotě okolí 40oC dle normy Evropské unie EN 60974-1

Zatěžovatel udává procentuelně čas, během kterého může svařovací přístroj dodávat odpovídající proud při teplotě okolí 40°C. Vyjadřuje se v % na základě 10-ti minutového cyklu (např. 60%=6 min. práce na udaném proudu v technických parametrech, 4 min. přestávka, nebo jinak - 170 A při 40% znamená 4 minuty práce při proudu 170 A a 6 minut (60%) pauza) Při překročení těchto parametrů (vztažených na 40 oC v okolním prostředí) dojde k zásahu tepelné ochrany svářečky, svařovací přístroj zůstane v pohotovostním režimu dokud se tepelná ochrana nedostane zpět do pracovního rozmezí.

Hodnota teploty, při které je svářečka zkoušena, je velmi důležitá. Pokud někdo tuto hodnotu neudává a svářečky jsou zkoušeny při teplotě 20°C, jsou udávané parametry svářečky v podstatě poloviční !! Při 20°C je ochlazování svářečky intenzivnější a údaj "zatěžovatel" je podle norem EU nekorektní.

Naopak pokud budete se svářečkou, zkoušenou pří 40°C pracovat při okolní teplotě 20°C, budou hodnoty "zatěžovatel" prakticky 2- násobné.

 

Internetové stránky výrobce - www.telwin.com