Profesionální automatický hadicový naviják / samonavíjecí buben nové generace, kompletně smontovaný

skříň ze speciálního plastu na bázi PP odolného proti nárazům i povětrnosti. Komfortní ovládání vytahování hadice s minimální silou a její automatická aretace v libovolné pozici (patentovaná konstrukce) při požadované délce vytažení. Krátkým povytažením hadice se západka aretace uvolní a hadice se pomocí integrovaného pružinového systému řízeně navíjí zpátky do navijáku. Hadice se při automatickém navíjení zatahuje pomalu a tento pohyb je řízený přesným vodicím systémem, zabraňujícím kroucení a zamotávání hadice. Nastavitelný doraz navíjení hadice zabraňuje případnému poškození stěn a předmětů v okolí navijáku.

Držák navijáku umožňuje natáčení tělesa navijáku o 180°. Snadná montáž navijáku na stěnu, strop nebo jinou konstrukci, instalační materiál je součástí dodávky. Vysokotlaká PVC hadice (provozní tlak 18 bar) má délku 30 m a vnitřní průměr 3/8“ (9,5 mm), je ukončená koncovkou s vnějším závitem 1/4“ opatřeným teflonovým těsněním. Hadice je v navinutém stavu chráněná skříní před poškozením, což významně prodlužuje její životnost. Naviják se připojuje na zdroj stlačeného vzduchu vysokotlakou PVC hadicí dl. 2 m ukončenou koncovkou s vnějším závitem 1/4“ opatřeným teflonovým těsněním. Na horní části tělesa navijáku je integrovaný držák pro snadné přenášení

po ukončení práce nebo po sezóně je možné těleso navijáku s hadicí snadno demontovat z držáku. Případná výměna hadice je po odklopení víka tělesa navijáku velmi jednoduchá.

Výhody

vynikající, působivý design

nevyžaduje prakticky žádnou údržbu

ideální uplatnění v garáži, v dílně i v průmyslu

certifikace CE a RoHS

vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost kompletního navijáku


Technické parametry:

délka hadice na vzduch
délka připojovací hadice
vnitřní průměr hadice
připojovací fitink  
pracovní tlak
provozní teplota
barva navijáku
rozměry balení
hmotnost
30 m
2 m
3/8“ (9,5 mm)
1/4“
18 bar
- 5°C až + 45°C
kombinace červená-černá
540 x 290 x 505 mm
12,4 kg