Profesionální automatický hadicový naviják / buben pro upevnění na stěnu, strop nebo jinou konstrukci je vybavený hadicí na stlačený vzduch 5/16“ dl. 10 m a novým systémem aretace i navíjení.  Profesionální automatický hadicový naviják / samonavíjecí buben nové generace, kompletně smontovaný má skříň ze speciálního plastu na bázi PP odolného proti nárazům i povětrnosti. Komfortní ovládání vytahování hadice s minimální silou a její automatická aretace v libovolné pozici (patentovaná konstrukce) při požadované délce vytažení. Krátkým povytažením hadice se západka aretace uvolní a hadice se pomocí integrovaného pružinového systému řízeně navíjí zpátky do navijáku.

Hadice se při automatickém navíjení zatahuje pomalu a tento pohyb je řízený přesným vodicím systémem, zabraňujícím kroucení a zamotávání hadice. Nastavitelný doraz navíjení hadice zabraňuje případnému poškození stěn a předmětů v okolí navijáku.

Držák navijáku umožňuje natáčení tělesa navijáku o 180°. Snadná montáž navijáku na stěnu, strop nebo jinou konstrukci, instalační materiál je součástí dodávky. Vysokotlaká PVC hadice (provozní tlak 10 bar) má délku 10 m a vnitřní průměr 5/16“ (7,9 mm), je ukončená koncovkou s vnějším závitem 1/4“ opatřeným teflonovým těsněním. Hadice je v navinutém stavu chráněná skříní před poškozením, což významně prodlužuje její životnost. Naviják se připojuje na zdroj stlačeného vzduchu vysokotlakou PVC hadicí dl. 1 m ukončenou koncovkou s vnějším závitem 1/4“ opatřeným teflonovým těsněním. Po ukončení práce nebo po sezóně je možné těleso navijáku s hadicí snadno demontovat z držáku. Případná výměna hadice je po odklopení víka tělesa navijáku velmi jednoduchá.

Výhody

vynikající, působivý design

nevyžaduje prakticky žádnou údržbu

ideální uplatnění v garáži, v dílně i v průmyslu

certifikace CE a RoHS

vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost kompletního navijáku


Technické parametry:

délka hadice na vzduch
délka připojovací hadice
vnitřní průměr hadice
připojovací fitink  
pracovní tlak
provozní teplota
barva navijáku
rozměry balení
hmotnost
10 m
1 m
5/16“ (7,9 mm)
1/4“
10 bar
- 5°C až + 45°C
kombinace modrá-černá
295 x 165 x 330 mm
3,9 kg