O firmě Einhell

Filozofie značky Einhell: značková kvalita za rozumnou cenu
To je filozofie, která následuje Einhell ve vývoji a prodeji produktů pro kutila a živnostníka pro domov, zahradu a rekreační využití. Trvale vysoká kvalita našich výrobků a atraktivní cenová politika, která je zaměřena na stabilitu zůstaly základním faktorem úspěchu hned od začátku. Naše výrobková politika je založena na schopnosti reagovat rychleji a být více flexibilní a inovativní, než konkurence. Společnost působí po celém světě, aby vyhovovala potřebám pro specializované prodejny, zásilkový prodej, zahradní centrum a diskontní řetězce. Síť dceřiných společností a přidružených partnerů po celém světě umožňují Einhellu poskytovat bezkonkurenční úroveň komplexní globální služby. Dceřiné společnosti poskytují místní přítomnost pro zákazníky, kteře působí po celém světě. Partnery po celém světě na trh s výrobky Einhell pod licencí pomocí vlastních značek. Styl, stejně jako udělat kvalitní výrobek jsou charakteristické. Všechen budoucí vývoj produktů, bude unikátní vlastnostmi, výrazným tvarem a designem.
Kvalita
Naši vysokou úroveň inovací a kvality je založena na našich in-house vývojových týmech, spolupráce s externími partnery a silné kvality programu. S cílem zachovat přítomnost v těsné blízkosti výrobních závodů a reagovat na preference zákazníků, jsme výrazně rozšířili naši činnosti a zabezpečování jakosti přemístil části našeho technického oddělení do Šanghaje. Tým německých inženýrů a techniků, prácují na místě, aby zajistili, že výrobky jsou vyráběny výhradně v souladu s pokyny Einhell. Einhell kontrola kvality jsou založeny na přísných normách a pokynech, které se i nadále vyvíjet. Einhell kvalifikovaní technici koordinují a mají odpovědnost za všechny tyto aktivity.
Vývoj produktů
Týmy zkušených odborníků ze všech oddělení pracují společně jako tým, aby uvedli na trh nové výrobky. Vidíme naše zákazníky jako s partnery v procesu vývoje, a my je zahrnem do našich aktivit vývoje produktů v rané fázi. To nám umožňuje navrhovat produkty, které splňují požadavky našich zákazníků a zajišťuje, že naše produktové strategie je v souladu s tržními preference. Naše zkušenosti z existujících partnerství nás přesvědčily, že se tento přístup osvědčil. Naším cílem je být rychlejší, pružnější a tvořivější než naši konkurenti, a chceme, aby všichni naši zaměstnanci, které mají být plně odhodláni k dosažení tohoto cíle.
Inovace produktu
Budoucí ziskovost společnosti je založena na kontinuální vývoj nových produktů. Einhell pracuje nepřetržitě přivést na trh nové výrobky, které nejsou srovnatelné se stávajícími produkty. Všechny inovace produktů je zaměřena na to, aby práce kolem domu a na zahradě a snadnější nalezení ideální kombinace estetiky a funkčnosti. Nové, inovativní prvky aby byl zajištěn trvalý odlišení od konkurence, a oni Einhell. Ujistěte se, že si Einhell udrží své silné postavení na trhu v budoucnu. Interdisciplinární týmy složené z průmyslového designu, strojírenství, prodejních a marketingových odborníků pracují na realizaci těchto cílů.