Speciální prodloužená dvanáctihranná nástrčná hlavice dl. 250 mm velikosti 14 s nástrčnou hlavicí 3/8' na zapalovací svíčky motorů Citroën C5 HDi, Peugeot 406 HDi a Renault Twingo ... (Podrobný popis)
K nákupu tohoto zboží od nás navíc dostanete:
Alternativní varianty
Alternativní varianty
5 důvodů, proč nakoupit u nás
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.
Podnikatel Stroje a vybavení s.r.o. je povinen vést tržby dle zákona o EET a to od data 1.3.2017.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Služebníček
Služebníček
Nadstandardní přístup
Vy nic neposíláte, my si pro zboží pošleme dopravu, kterou zajistíme. Nechceme, aby zákazník, který nám vkládá důvěru tím, že nakoupí Prodloužená nástrčná hlavice na zapalovací svíčky 0736-6114 v našem obchodu, měl při případné reklamaci nějaké výdaje.
Záruční doba u výrobků GTM se prodlužuje v případě, že spotřebitel předloží výrobek k servisní prohlídce u autorizovaného servisu pravidelně každý rok.
Záruční doba u výrobků Scheppach, DWT a Woodstar se prodlužuje o dalších 24 měsíců v případě, že spotřebitel předloží výrobek k servisní prohlídce ve 24 měsíci od data prodeje stroje.