Odvlhčovač D 750 Economic je moderní zařízení s příjemnou vnější úpravou. Svou velikostí se řadí spíše do skupiny menších zařízení. O to více překvapí svým výkonem. Při optimálních podmínkách je schopen odvlhčit 16 litrů vody denně. Odvlhčovač D750 Economic váží pouhých 21 kg a je vybaven kolečky a výsuvným držadlem. Kondenzát je možné zachycovat do zásobníku na zkondenzovanou vodu nebo ho lze odvádět nepřetržitě hadicí mimo odvlhčovač. Díky svému výkonu, nízké hmotnosti a jednoduché obsluze má tento odvlhčovač mnohostranné využití.

Odvlhčovače jsou vyrobeny z kvalitního nekorodujícího materiálu. Jsou konstruovány tak, že vzdušnou vlhkost odstraňují na principu tepelného čerpadla. Vlhkost vzduchu dokáží podle potřeby udržet v rozmezí 20 - 80 %. Vzhledem k jednoduché instalaci a snadné údržbě lze odvlhčovače použít jak ve starších, tak v nově budovaných prostorách.

Odvlhčovače bazénů Amcor (odvlhčovače vzduchu v hale bazénu) jsou nezbytné pro vnitřní bazény, u nichž není zřízena vzduchotechnika. Odstraňují ze vzduchu vlhkost, zamezují kondenzaci páry na oknech a stěnách a odstraňují tak příčinu vzniku plísní. Odvlhčovače Amcor lze využít všude, kde vznikají problémy se zvýšenou vlhkostí vzduchu - v bazénech, v rehabilitačních či telekomunikačních centrech, restauracích, kadeřnických salonech, prádelnách, výrobnách těstovin, kuchyních apod. Odvlhčovače jsou vybaveny prachovými filtry a zároveň s odvlhčením zlepšují čistotu vzduchu.

Technické parametry:

Odvlhčení při 30°C, RH=70% (l/den) 16 
Přefiltrovaný obj. vzduchu (m3 h) 350 
Nasávání vzduchu zadem 
Výtlak vzduchu nahoru 
Objem zásobníku kondenz. vody (l) 6,5 
Napojení hadice kondenz. vody (mm) 13 
Tepelný výkon ( W ) 900 
Plocha filtru vzduchu (cm2) 480 
Elektrické napájení (V) 230 V/ 50Hz 
Elektrický příkon (W) 320 
Regulátor vlhkosti zabudovaný 
Elektrické krytí IP 43 
Chladivo R 134A / 340 g 
Provozní teplota vzduchu °C 10-35 
Rozměr š/v/h (mm) 390/612/274 
Váha (kg) 21