Záchytná vana na olej, pro montážní jámy, objem 65 litrů - ASTA

Záchytná vana na olej (olejová jímka) ASTA 16206590. Nádoba pro výměnu oleje v motoru, pro instalaci na montážní jámu (tzv. kanálová vana).

Technické parametry:
Objem: 65 litrů
Šířka: 660 mm
Délka: 560 mm
Výška: 220 mm
Rozsah ramen s kolečky: 780 - 1400 mm
Hmotnost: cca 30 kg