Synergická svářečka DIGIMIG 200GD se používá pro ruční svařování oceli a barevných kovů. Zařízení je určeno pro profesionály, kteří oceňují kvalitu a spolehlivost. Umožňuje svařování metodami MIG / MAG, MMA (potažená elektroda) a metodou Lift TIG. Může být také použit pro pájené svařování tenkých (do 3 mm) pozinkovaných plechů. Změnou polarizace umožňuje zařízení svařování MIG / MAG pomocí standardních stíněných vodičů i práškových drátů.
Svářečka umožňuje připojit zařazovací pistoli (SG) s nainstalovaným mini drátěným podavačem a ocelovou nebo barevnou cívkou D100, takže můžete svařovat dvěma různými dráty, aniž byste museli měnit vybavení. Digitální ovládání umožňuje plnou regulaci parametrů, dynamiky oblouku, charakteristiku a režim svařování. 
Synergická nastavení použitá ve svářeči výrazně zjednodušují jeho práci a umožňují, aby ji používali lidé s menšími zkušenostmi a fandové.
Zařízení má paměť posledního nastavení, tj.
Po jeho vypnutí a opětovném zapnutí se obnoví poslední nastavené parametry. Lze uložit 30 sad nastavení (10 pro každý způsob svařování).

Zařízení je vyrobeno v technologii IGBT umožňující významné snížení hmotnosti a rozměrů svářeče a zvýšení účinnosti při snížení spotřeby energie. Svářeč se používá v uzavřených nebo zastřešených místnostech, nevystavovaných přímým povětrnostním vlivům. stroj má 2-kladku.

Sada obsahuje svařovací hořák MIG (3m) a zemnící kabel (3m).

Technické parametry