Spolehlivý motor MTD o max. výkonu 11,6 HP. Jednoduše ovladatelná mechanická převodovka s minimálními servisními náklady. Plovoucí žací ústroji s antiskalpovacími kolečky pro práci v nerovném terénu. Excentricky uložené žací ústrojí pro možnost sečení těsně u překážek, zídek nebo chodníků.

Přední náprava se systémem naklápění kol do strany při změně směru – perfektní kopírování poloměru zatáčky bez poškození trávníku způsobeného „hrnutím“ kol dopředu. Výkonný světlomet jako bezpečnostní prvek i pomocník při práci v horších světelných podmínkách. Kapota s velkým úhlem otevření pro dokonalý přístup k motoru.

Jednoduchá obsluha stroje a ergonomicky rozmístěné ovládací prvky. Hladké řemeny žacího ústrojí dovolující při nárazu nože na pevnou překážku lehké proklouznutí a tím minimalizaci rizika drahé opravy. Velmi malý poloměr otáčení 46 cm pro perfektní manévrovatelnost se strojem.

Pevný ocelový rám bez středového tunelu pro velmi snadné nastupování i vystupování z traktoru. Pohodlné odpružené sedadlo s drážkami pro odvod vody. Funkce 3 v 1 – boční výhoz, sběr, mulčování (s příslušenstvím). Díky tažnému zařízení možnost připojení velkého množství příslušenství (vozíky, sypače, odmechovače, válce, provzdušňovače ap.). Možnost připojení čelní radlice.


Technické parametry:
Záběr : 96 cm
Typ motoru : MTD
Objem motoru : 382 ccm
Počet válců : 1
Výkon motoru - maximální : 9.2 / 12.5 kW/HP
Výkon motoru - pracovní : 7.5 / 10.1 kW/HP
Objem palivové nádrže : 3.8 l
Typ převodovky : Transmatic
Počet rychlostí : 6/6
Objem koše : volitelný - OEM-190-180A l
Počet nožů : 2
Boční deflektor : Ano
Mulčování : volitelné - OEM-190-116
Poloměr otáčení : 46 cm
Výška sečení : 30-95 mm
Kuličková ložiska : Ne
Kola/vzorek : 13x5/18x6.5