Špičkově zpracované a nesmírně odolné zahradní domky Skylight z polykarbonátu nejvyšší kvality a se střechou ze speciálního polykarbonátu, který propouští sluneční světlo do interiéru domku. Ideální na uložení zahradního náčiní, sportovního vybavení, grilovacích potřeb nebo zahradního nábytku. Výběr materiálu u zahradního domku je naprosto zásadní.

Plechové domky či levné plastové domky z polyethylenu mají mnoho nepříjemných vlastností, které zkracují jejich životnost. Ať už je to rez nebo křehnutí plastu, špatná odolnost těchto materiálů vůči hrubšímu zacházení, horší odolnost proti sněhové nadílce či kroupám. Nejmodernějším materiálem dnes je polykarbonát, který žádnou z těchto nectností netrpí. Musí to být ovšem kvalitní polykarbonát s dokonalou UV ochranou. Takový, který vyrábí například společnost PALRAM a který se světoví architekti nebojí používat na těch nejzajímavějších stavbách dneška. Chcete-li se po mnoho let těšit z opravdu kvalitního výrobku a využít veškeré technické know-how lídra na trhu, doporučujeme Vám zvolit zahradní domek od společnosti Palram. 

Odolné a bezúdržbové zahradní domky s možností prodloužení díky unikátnímu modulárnímu systému. Základní domek o rozměrech cca 230 x 230 cm, lze kdykoliv zvětšit přidáním modulu o délce 150 cm. Takové moduly lze vložit až 3 a získat tak zahradní domek o rozměru 230 x 680 cm. Domek je vyroben ze špičkového polykarbonátu se 100% UV ochranou, takže materiál nikdy (na rozdíl od levných domků z polyethylenu PE) nezkřehne a tak bez problémů odolá změnám teplot, dešti, přívalům sněhu nebo kroupám po desítky let.

Zesílená konstrukce z hliníkových profilů rovněž nikdy nezrezaví. Pozinkovaná ocelová základna výrazně zvyšuje pevnost a odolnost domku. Unikátní střecha z polykarbonátu propouštějícího světlo prosvětluje domek zevnitř. Polykarbonát je bezúdržbový, snadno se čistí. Žádné starosti s nátěrem, hnilobou či rzí. Široké zamykatelné dveře v hliníkovém rámu s nízkým prahem. Možnost vybavit poličkami SkyLight Shelf, které se jednoduše montují na rám domku.

Technické parametry:
Rozměry domku (D x Š x V) : 230 x 228 x 234 cm
Vnitřní rozměry domku : 223 x 223 x 228 cm
Skladovací objem : 10.1 m3
Rozměr dveří (V x Š) : 177 x 128 cm
Výška stěny : 179 cm
Materiál rámu : rozšířené hliníkové profily nepodléhající korozi
Barva rámu : stříbrná
Barva stěn : šedá
Barva střechy : šedočerná
Materiál desek (stěny) : polykarbonát se 100% UV ochranou
Materiál desek (střecha) : polykarbonát se 100% UV ochranou propouštějící sluneční světlo (10%)
Podlaha : protiskluzová. součást balení
Ventilační okno : 2
Zámek dveří : ano. uzamykatelný
Sněhová odolnost : 75 kg/m2
Rám + základna (D x Š x V) : 183.5 x 42 x 11 cm
Panely (D x Š x V) : 184 x 80.2 x 14 cm