Robotická sekačka WG799E s dešťovým senzorem, nárazovým senzorem, automatickým systémem návratu do nabíjecí stanice, s bezpečnostním pinem. Patentovaný systém pohybu o 30% rychlejší než konkurence. Automatický návrat do nabíjecí stanice po dokončení sekání a automatické dobíjení baterie.Tří břitý sekací/mulčovací systém a snadná výměna akumulátoru.

 

Dešťový senzor:

Za mnoho let tlačení vaší sekačky jste se naučili, že je lepší nesekat mokrou trávu. Za deště Landroid přestane pracovat a svou činnost obnoví poté, což již tráva nebude mokrá. 


Nárazový senzor:

Není třeba, abyste ze svého trávníku uklízeli okrasy, zařízení nebo hračky: robot zaznamená přítomnost překážek a vyhne se jim.


Automatický návrat do nabíjecí stanice:

Když robotická sekačka zaznamená nízkou úroveň energie, samostatně se vrátí do své stanice, aby se nabila. Landroid se na nerovném terénu cítí jako doma: Zatímco šplhání je otázkou sily, překonávání svahů je něco jiného. Dokonalá elektronika robotické sekačky Landroid jí umožňuje vypočítat drift, náklon a jiné parametry pro zajištění sekání na rovnoměrných i nerovnoměrných terénech. 


Bezpečností PIN:

Váš Worx Landroid je chráněn PIN kódem. PIN kód zabrání nepovolaným osobám v jeho použití. Po jeho přemístění mimo vlastní teritorium jej nikdo, kdo nebude znát heslo, nebude moci znovu uvést do chodu.   


Bezpečnost:

Sekací nůž je umístěný přímo ve středu sekačky, daleko od krytu sekačky. Bezpečnostní senzor nože zastaví, jakmile se někdo pokusí zdvihnout Landroid během sekání.  


Příslušenství:  

nabíjecí stanice s kabelem 15m 

kolíky pro upevnění stanice 

180 m obvodového drátu 

200 ks upevňovacích kolíků 

12 ks náhradních nožů 

metr 

klíč 

napájecí adaptér

 

Technické parametry:

Akumulátor: 28 V Max, 2.0 Ah Li-Ion
Šíře sečení: 180 mm
Výška sečení: 20 - 60 mm
Svahová dostupnost: 20° (35%)
Doba nabíjení: 1,5 hod.
Sečení / 1 nabití: 2,5 hod. (dle stavu trávníku)
Prům. doba sečení: 500 m2 / 13,5 hod.
Doporučená sečná plocha: 1200 m2
Sečící systém: 1 hlava / 4 nože
Počet zón sečení: 4 zóny
Celková váha včetně obalu: 20.0 kg
Čistá váha: 15.9 kg