Vy nic neposíláte, my si pro zboží pošleme dopravu, kterou zajistíme. Nechceme, aby zákazník, který nám vkládá důvěru tím, že nakoupí Ryobi RHT36B61R aku 36 V plotostřih v našem obchodu, měl při případné reklamaci nějaké výdaje.
Recenze produktu Ryobi RHT36B61R aku 36 V plotostřih
Garance nejlepší ceny
Našli jste zboží u relevantní konkurence výhodněji? Napište nám o dorovnání ceny.
Chci to levněji
Právě si prohlíží 3 zákazníci
RHT36B61R - aku 36 V plotostřih Výkonné 36V nůžky na živý plot s akumulátorem Lithium+ vám nabízí vyšší výkon, delší dobu provozu a větší odolnost. Technologie Intellicell monitor ... (Podrobný popis)
Autorizovaný prodejce
Výrobce RYOBI
Záruka 2+1 rok
Kód zboží 5133004318
Akční cena
Bez DPH
Při platbě předem
sleva 1 %
nedostupné
Hodnocení obchodu
8574 hodnocení
Toto byl prvni nakup. Jaroslav
95 %
doporučuje
Sdílet
K nákupu tohoto zboží od nás navíc dostanete:
Nadstandartní přístup k případným reklamacím
Toto zboží není momentálně v prodeji - vyberte si podobné
Akumulátorové nůžky na trávu a keře Güde GPS 7.2-1.5
Servis+
Akumulátorové nůžky na trávu a keře Güde GPS 7.2-1.5 gallery main image
Akumulátorové nůžky Güde, určené k zastřihávání okrajů trávníků nebo tvarování okrasných d ...
5.02x
Skladem pouze 3ks zboží
ihned na prodejně Rožnov
GEKO Aku nůžky na trávu a živý plot s teleskopickou násadou 7,2V
-44 %sleva Servis+
GEKO Aku nůžky na trávu a živý plot s teleskopickou násadou 7,2V gallery main image
Akumulátorové nůžky s rukojetí 1,3 Ah 7,2 V Li-ion na trávu/keře/živé ploty Akumulátorové ...
Skladem
ihned na prodejně Rožnov
Akční cena
Aku nůžky na živý plot V20 18V 1x4,0Ah Stanley FatMax SFMCPH845M1
-9 %sleva Servis+