Aku vysavač pro mokré a suché sání TC-VC 18/20 Li-Solo je vysoce kvalitní, univerzální mokrosuchý vysavač pro důkladné čištění. Je to neposradatený pomocník při úklidu v dílně, na terase, balkoně, v domě i v autě. V domácnosti je možné ho použít také pro čištění koberců, pevného textilu i dlaždic. Mokrosuchý vysavač poskytuje důkladné čištění a je ideálním pomocníkem pro odstranění hlubokých nečistot v domácnosti.

 

Tento vysavač je vysoce výkonným členem řady Power X-Change. Baterie a nabíječky z rodiny Power X-Change můžete libovolně používat ve všech přístrojích z této řady. Jsou kompatibilní s nářadím i se zahradní technikou. Nádrž vysavače je z nerezové oceli s kapacitou 20 litrů. Do této nádrže se bez problému vejde velké množství nečistot i kapaliny.

 

Výrobek je dodáván také s velkou sací tryskou s kombinovanou vložkou pro koberce a hladké podlahy. Kloubový konektor pomůže vyčistit i špatně dospupná místa. Dále v balení nalezente nástavec, který je určen na čalounění. Je možné ho použít při čištění autosedaček nebo domácího vybavení. Hadice má průměr 36 milimetrů, proto si snadno poradí i s většími nečistotami. Celé toto široké příslušenství zůstane vždy uklizené pomocí praktického držáku. Pro mobilitu je přístroj vybaven rukojetí a 4 kolečky.

 

Vybavení:

Nádrž z nerezové oceli 20 l
Kloubový konektor pro čištění nepříjemných ploch
4 kolečka pro dobrou pohyblivost
Praktický držák integrovaný do pouzdra pro držení příslušenství
36 mm hadicový systém udržuje vysoký proud vzduchu a nečistot
3 prodlužovací trubky

Dodáváno bez baterie a nabíječky. Lze zakoupit samostatně.


Technické parametry:
Velikost nádrže: 20 L
Sací výkon: max. 8 kPa
Délka sací hadice: 1,5 m
Průměr sací hadice: 36 mm
Hladina akustického výkonu: 86 dB (A)