CUTMASTER 25+/hořák 6.1m

Plazmový zdroj Thermal Dynamics CutMaster 25 je vhodný pro stavebnictví, údržbu, opravárenství, výrobu - řezání hliníku, nerezi a konstrukční oceli.

Dodáváme včetně příslušenství:

Hořák SL100 v délce 6,1m
Zemnící kabel 6,1m
Napájecí kabel
Sada dílů pro uvedení zařízení do provozu

Technické parametry:

Doporučený řez 25 mm
Maximální řez 30 mm
Dělící řez 38 mm
Výstupní proud 80 A (plynulá regulace)
Zatěžovatel 40% při 80 A
Plazmový plyn vzduch 4,8 bar/190 l/min.
Rozměry 381 x 305 x 610 (v x š x h)
Hmotnost 19,5 kg

Nová řada TRUETM je navržena s filozofií dodržení dvou parametrů jako jediného, doporučený řezací výkon je zároveň i SKUTEČNÝM řezacím parametrem stroje, při co nejlepší kvalitě řezu a nejvyšší možné řezací rychlosti.

Vyšší spínací frekvence IGBT, používání tvrdých plastových předních a zadních panelů a vysoce rychlostních ventilátorů s hliníkovými chladiči, má za následek velké snížení hmotnosti a velikosti u všech systémů TRUE řady.

Všechny systémy TRUE řady mají přední panel s LED diodami ovládanými mikroprocesorem, které slouží pro vlastní diagnostiku. Tlak vzduchu se také dá nastavit na předním panelu, LED dioda svítí, když je tlak správný. Další výstražné LED diody upozorňují na případné nesprávné vstupní napětí nebo nesprávné osazení spotřebních dílů v hořáku.

Všechny systémy nové řady Cutmaster® TRUETM mají flexibilní 1TORCH® hořák s patentovanými díly. Unikátní centrální systém rychlého připojení ATCTM zjednodušuje prodloužení vedení hořáku až na max. 30 m.

U řady TRUE byla posunuta možnost kontaktního řezu (dýza/řezaný materiál) až na 60 A. Tento umožňuje kontaktní řezání tenkých materiálů až do tloušťky 6 mm. Toto nabízí výhody například menší šířku řezu, menší teplem ovlivněnou zónu, větší rychlosti řezání a lepší viditelnost řezacího oblouku.

Všechny systémy řady Cutmaster® TRUETM byly přísně testované vůči vstupu vody a prachu a mají robusní ochranný příčný stabilizátor.