Šroubový kompresor o výkonu 4 kW s řemenovým pohonem, odhlučněnou skříní, tlakovou nádobou a kondenzační sušičkou, určený pro trvalý provoz i při nižší spotřebě vzduchu. Kompaktní kompresor s řemenovým pohonem. Řídicí systém ETM II včetně kontroly směru otáčení.

Hodí se především pro provozy se stabilní spotřebou vzduchu, které potřebují kompaktní kompresor s tichým chodem a nízkými provozními náklady. Standardně dodávaná odhlučňovací skříň umožňuje ustavení kompresoru i v citlivých provozech. Intenzivní chlazení zajišťuje provozní bezpečnost a vysokou kvalitu vzduchu.

Tento kompresor je ideální pro doplnění stávajících tlakových stanic, např. pro pokrytí základní spotřeby stlačeného vzduchu. Dodávaný s tepelnou ochrannou motoru, čidlem teploty oleje (max. 110 °C) a počítadlem provozních hodin. Optimální přístupnost a jednoduchá montáž i demontáž všech důležitých dílů usnadňuje údržbu i servis. Dlouhodobá ochrana proti korozi díky žárovému pozinkování tlakové nádoby – 15 let záruka proti jejímu prorezavění.

Technické parametry:
Max. provozní tlak : 10 bar
Přípojka vzduchu : 1/2 “
Plnící výkon cca : 485 l/min
Objem tlakové nádoby : 200 l
Příkon : 4 kW
Elektrické připojení : 400 V
Rozměry (š × v × h) : 1440 × 1280 × 510 mm
Hmotnost : 181 kg
Hladina akustického tlaku LPA (4 m) : 60 dB(A)