Kompresor Scheppach HC 25 je nezbytným pomocníkem, který by neměl chybět v žádné domácí dílně. Pumpa stroje je u tohoto kompresoru mazána olejem, což prodlužuje životnost celého stroje i při častém používání. Kontrola oleje je velmi jednoduchá a provádí se zběžným pohledem pomocí optického ukazatele umístěném na stroji. Vzdušník slouží jako zásobárna stlačeného vzduchu a motor se tak zapíná jen v případě, že tlak vzduchu klesne pod požadovanou úroveň.

Díky vzdušníku můžete s kompresorem provádět i náročnější operace, než je běžné huštění či ofukování. Můžete k němu připojit třeba sponkovačku nebo zvládne i méně náročné práce se stříkací pistolí a dalšími pneumatickými nástroji. Při dofukování pneumatik zase oceníte jednoduché nastavení výše tlaku kompresoru, který můžete snadno kontrolovat pomocí vestavěného manometru. Přídavná rukojeť a kolečka umožní snadnou manipulaci se strojem. Kompresor je díky svým kompaktním rozměrům velmi skladný a dá se snadno převážet.

Další výbava:
manometr vzdušníku, manometr pro kontrolu nastaveného pracovního tlaku, redukční ventil, tlakový spínač, odkalovací ventil, zpětný ventil, pojistný ventil, vzduchový filtr, pojezdová kola, rukojeť

Technické parametry:
Příkon : 1500 W
Objem vzdušníku : 24 l
Max. tlak : 8 bar
Sací výkon : 220 l/min
Otáčky : 2850 ot/min
Regulace pracovního tlaku : ANO -
Typ motoru : 230 V. 50 Hz
Hmotnost (Kg): 23.00