Řada Airstar – poctivé kompresory pro řemeslníky se spolehlivým pohonem pomocí klínového řemene a dvouválcovým vysoce výkonným agregátem ze šedé litiny. Dvouválcový vysoce výkonný agregát ze šedé litiny zaručuje dlouhou životnost. Velké kolo ventilátoru a vedení vzduchu zajišťují optimální chlazení kompresoru. Kvalitní elektromotor s vysokým kroutícím momentem je chráněný motorovým jističem před přehřátím a přetížením.

Přídavný chladič s chladicími lamelami zajišťuje nízkou vstupní teplotu do tlakové nádoby a snižuje tak tvorbu kondenzátu. Stabilní kovová ochranná klec řemenového pohonu. Fázový měnič pro jednoduchou ruční změnu směru otáčení. Tlaková nádoba s pojistným ventilem, manometrem a ventilem pro vypouštění kondenzátu s 10ti letou zárukou proti prorezavění. Stroj se všemi bezpečnostními prvky. Připravený k okamžitému zapojení. Pomocí regulátoru tlaku s filtrem lze plynule nastavit pracovní tlak při současném odlučování nečistot, oleje a kondenzátu.

S kvalitními rychlospojkami a značkovým tlakovým spínačem CONDOR. Pružné pancéřové vedení s tepelnou ochranou je odolné proti vibracím a má tak dlouhou životnost. Ergonomické držadlo s gumovou rukojetí přepravní držadlo na tlakové nádobě pro snadnější přepravu. Stabilní řiditelný podvozek s parkovací brzdou ve spojení s velkými koly z PU pěny zabraňující defektu umožňují pohodlnou přepravu bez nutnosti kompresor nadzvedávat.


Rozsah dodávky:
Regulátor tlaku s filtrem
Kvalitní jednoruční rychlospojka
Automatický tlakový spínač CONDOR
Pružné pancéřové vedení
Ergonomické držadlo s gumovou rukojetí
Přepravní držadlo na tlakové nádobě
Velká kola s PU pěny
Řiditelný podvozek s parkovací brzdou


Technické parametry:
Kompresní systém: HOS
Maximální průtok: 510 l/min
Plnící výkon cca: 400 l/min.
Maximální tlak: 10 bar
Objem tlakové nádoby: 100 l
Válce/stupně: 2/1
Otáčky: 1310 ot./min
Příkon: 3000 W
Elektrické připojení: 400 V
Rozměry (š × v × h): 1070 × 870 × 480 mm
Hmotnost: 75 kg
Hladina akustického tlaku LPA (4 m): 94 dB(A)