Třífázové digitální invertorové stroje pro svařování metodami MMA a TIG. Nové přenosné svařovací stroje KITin 220 - 270 - 320 HF jsou navrženy jako malé, výkonné a lehké digitální třífázové invertory. Digitální řízení nové generace nyní zajišťuje nejen optimální nastavení svařovací charakteristiky, ale i její dynamickou adaptaci přímo během svařovacího procesu, čímž je dosaženo podstatně vyšší kvality svaru a zjednodušení náročnosti svařování. Nesporným přínosem jsou nové funkce, pomáhající udržet oblouk v optimální pracovní oblasti.


Díky této technologii řízení oblouku mohou dosáhnout vynikajících výsledků i méně zkušení svářeči. Nové invertory KITin jsou určeny pro svařování metodami MMA/TIG. Digitální a pokroková konstrukce elektroniky (hardware) umožnila výrazně zredukovat hmotnost, rozměry a následně i cenu nových invertorů KITin. Samotná konstrukce výkonové části je předimenzována tak, aby byla zajištěna spolehlivost, vysoký výkon a vysoké zatěžovatele.

Vlastnosti:
Vynikající svařovací vlastnosti
Vysoký výkon při zachování kompaktních rozměrů stroje
Vysoká rezerva ve výkonu
Jednoduché a intuitivní ovládání stroje a nastavování parametrůnovinka

Vybavení: Nové digitální řízení II. generace pro zvýšení kvality svaru a usnadnění svařování; zajišťuje průběžné přizpůsobení svařovací charakteristiky aktuálním podmínkám během svařovacího procesu Možnost aktualizace řídícího software Digitální voltampérmetr Funkce: HOT START, 2-TAKT/4-TAKT, LIFT ARC, ANTI STICK, ARC FORCE, V.R.D., DPC, SOFT POWER ON, DOWN SLOPE, PULS, PULS - BALANCE, CYCLE Funkce vypínání ventilátoru - ventilátor běží jen, když je to nutné Konektor dálkového ovládání Masivní a kompaktní konstrukce Praktická kapsa na svařovací kabely a elektrody v bočním krytu
Vybavení metody MMA:
Funkce ARC FORCE PLUS pro stabilizaci oblouku s možností nastavení intenzity
Funkce HOT START pro jednodušší zapálení oblouku
Funkce ANTI STICK pro snazší odtrhnutí přilepené elektrody
Ochrana V.R.D. a START CONTROL pro zajištění bezpečnosti při práci
Funkce DPC a SOFT POWER ON pro bezproblémové svařování na běžném elektrickém rozvodu Je možné použít rutilové, bazické a hliníkové elektrody

Vybavení metody HF:
Nastavení předfuku/dofuku plynu, náběhu/doběhu proudu, 2/4 takt, atd.
PULS svařování
PULS BALANCE pro puls svařování Funkce CYCLE
Bezdotykové zapalování
10 pozic v paměti pro vlastní programy
Použití:
Vysoký výkon, výborné svařovací vlastnosti a pevná konstrukce předurčuje použití těchto strojů ve výrobních a montážních firmách, údržbářských provozech, opravárenství i těžkém průmyslu.   Technické parametry:

Svařovací metoda MMA/TIG-HF
Napájecí napětí 50/60 Hz 3x400 V +10% -20%
Jištění 25 A
Zatěžovatel (40 °C) 100% 220 A
Zatěžovatel (40 °C) 300 A / 40%
Nastavitelný proud 10-300 A
Maximální proud 380 A
Napětí na prázdno 65 V
Krytí IP 23 S
Průměr elektrod 1,5-5,0 mm
Rozměr připojení svař. kabelů 35-50
Rozměry DxŠxV 540 x 190 x 430 mm
Hmotnost 19,7 kg