SET 5 MAXI - Nůžkový zvedák 3500kg s přízdvihem a 3D geometrie

Nůžkový zvedák 3500kg s přízdvihem a 3D geometrie  v setu za výhodnou cenu.. V ceně je zahrnut  hydraulický přízdvih u nůžkového zvedáku a otočné pološiny pro geometrii.

Vzhledem k váze zařízení, je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky.

Nůžkový zvedák 3500 kg pro geometrii

Hydraulický nůžkový zvedák s nosností 3500 kg. Tento nůžkový zvedák najde široké využití v autoservisech i pneuservisech. Vzhledem k tomu, že se zvedák montuje do připraveného stavebního otvoru v podlaze, ve spuštěném stavu nezabírá žádné místo. Díky vysokému maximálnímu zdvihu, se jedná o plnohodnotný zvedák, použitelný i pro práci pod vozidlem.

Zvedák má vybrání pro přední otočné pološiny, integrované zadní pohyblivé plošiny a nůžkový přízdivh. Je tedy ideální pro použití při měření geomerie kol. Komforní ovládání pomocí samostané jednotky 24V, automatická synchronizace výšky zdvihu obou plošin. Bezpečnostní západky jsou ovládány stlačeným vzduchem z externího rozvodu.

Nůžkový zvedák má celou řadu bezpečnostních prvků:

- pneumaticky ovládané bezpečnostní západky u každého pístu

- fotobuňka pro kontrolu výšky a detekci překážek

- kontrola rychlosti spouštění v případě úniku tlaku ( např. poškození hadice )

- bezpečnostní vypínač, elektronika 24V

- ochrana při spouštění do spodní polohy doprovázená zvukovým signálem

Technické parametry:

nosnost: 3500 kg

max.výška zdvihu: 1700 mm ( plošiny zvedáku )

výška zdvihu přízdvihu: 450 mm

délka plošiny: 4000 mm

šířka plošiny: 610 mm

šířka mezi plošinami: 860 mm

čas zdvihu: 55 s

čas spuštění: 45 s

3D geometrie s elektronicky stavitelnými kamerami

Terčová 3d geometrie s automatickými kamerami na středovém sloupu. Určeno pro osobní a dodávková vozidla. Přesné měření celé řady parametrů geometrie kol přední i zadní nápravy (sbíhavost, odklon, příklon, záklon, úhel natočení kol atd.) Celý testovací proces je velmi rychlý, trvá jen několik málo minut.

Systém používá dvě přesné kamery s vysokým rozlišením. Tyto kamery jsou elektronicky výškově stavitelné s automatickým sledovaním terčů. Měření tedy může probíhat jak na spuštěném, tak na zvednutém zdviháku a kamery si samy regulují jejich výšku. Naměřené hodnoty se zobrazují na přehledném LCD monitoru a také digitálně na spodní části zařízení, takže hodnoty je vidět i z pod automobilu, nebo i z montážní jámy. 

Odrazové terče, které se umísťují na kola neobsahují žádnou elektroniku, tzn. nepotřebují žádné napájení, baterie ani propojení s měřícím stojanem. Není potřeba žádná kalibrace. Odrazové terče jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného materiálu, který je velmi odolný a tím vhodný do dílenského prostředí.

3D geometrie používá přehledný ovládací software pod OS Windows. Obsluha je tak velice jednoduchá, vše je přehledně graficky zpracováno a integrováno do průvodce celým měřením.  Zobrazení na velkém 22“ monitoru umožňuje snadné čtení a zobrazovaných dat i z větší vzdálenosti. Pro pohodlou obsluhu je součástí dodávky bezdrátové dálkové ovládání. 

Dodávka 3d geometrie obsahuje:

Stojanovou konstrukci s držáky na příslušenství  a integrovanými výškově stavitelnými kamerami.

PC s klávesnicí,  ovládacím software a databází předepsaných hodnot Autodata.

Tiskárna, 22“ LCD monitor

4 odrazové terče

4 univerzální stavitelné rychloupínací držáky na terče 11“ – 25“

Aretaci volantu a pedálu brzdy

Přední otočné plošiny