Recenze produktu Baterie akumulátorová SHARE20V, Li-ion, 2000mAh
Garance nejlepší ceny
Našli jste zboží u relevantní konkurence výhodněji? Napište nám o dorovnání ceny.
Chci to levněji
Právě si prohlíží 3 zákazníci
Technické parametry : 2000mAh
Autorizovaný prodejce
Výrobce EXTOL PREMIUM
Záruka 2 roky
Kód zboží 8891881
Akční cena
Bez DPH
Při platbě předem
sleva 1 %
Skladem pouze 2 ks
Možnosti a termíny doručení:
Osobní odběr prodejna Rožnov:
  Ihned
Odběrná místa:
  15. 5.
Doručení na adresu:
  15. 5.
Věrnostní program
Nakup a získej
4 body
KOUPIT
Hodnocení obchodu
8574 hodnocení
Vše v naprostém pořádku . Adam
95 %
doporučuje
Sdílet
K nákupu tohoto zboží od nás navíc dostanete:
Nadstandartní přístup k případným reklamacím
Popis
Parametry
příslušenství
Recenze (1)
5.0
Hodnotil 1 zákazník
5 hvězd
100%
1
4 hvězdy
0%
0
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%
Pole označená * jsou povinná
Juraj
Solídna, robustná konštrukcia, patrí k náradiu radu extol premium Share20V. Spokojnosť.
Dotazy (0)
K produktu Baterie akumulátorová SHARE20V, Li-ion, 2000mAh nabízíme 5 dalších příslušenství
Nabíječka SHARE20V, 4A
-3 %sleva Servis+
Nabíječka SHARE20V, 4A gallery main image
Technické parametry : 4A
nedostupné
Akční cena
ks
Nabíječka SHARE20V, 2,4A
-3 %sleva Servis+
Nabíječka SHARE20V, 2,4A gallery main image
Technické parametry : 2,4A Doplňující parametr : pro všechno aku nářadí označené logem SHA ...
5.01x
Skladem
ihned na prodejně Rožnov
ks
Nabíječka SHARE20V, 2x3,5A
-3 %sleva Servis+
Nabíječka SHARE20V, 2x3,5A gallery main image
Doba nabíjení baterie: 1500mAh - nepoužívat, 2000mAh - 35min, 4000mAh - 60mintechnické par ...
Skladem
Nabíječka na 4 baterie SHARE20V, 2+2, 3,5A
Akce -22 %sleva Servis+
Nabíječka na 4 baterie SHARE20V, 2+2, 3,5A gallery main image
Doba nabíjení baterie: 1500mAh – nepoužívat, 2000mAh – 35min, 4000mAh – 60min, 5000mAh – 7 ...
ihned na prodejně Rožnov
Nabíječka aku pro USB zařízení, se světlem, SHARE20V, bez baterie, 5V/2A
-3 %sleva Servis+
Nabíječka aku pro USB zařízení, se světlem, SHARE20V, bez baterie, 5V/2A gallery main image
Technické parametry : 5V/2A Značka : EXTOL PREMIUM Doplňující parametr : 2x USB-A konektor ...
Nabíječka SHARE20V, 4A
-3 %sleva Servis+
Technické parametry : 4A
nedostupné
Nabíječka SHARE20V, 2,4A
-3 %sleva Servis+
5.01x
Nabíječka SHARE20V, 2x3,5A
-3 %sleva Servis+
Akce -22 %sleva Servis+
-3 %sleva Servis+
Alternativní varianty k produktu Baterie akumulátorová SHARE20V, Li-ion, 2000mAh
DeWALT FlexVolt Zásuvný akumulátor 18V/5,0Ah, DCB184
Akce -13 %sleva Servis+
DeWALT FlexVolt Zásuvný akumulátor 18V/5,0Ah, DCB184 gallery main image
Nová baterie DEWALT XR Li-Ion s kapacitou 5 Ah poskytuje o 66 % delší provozní dobu než ...
4.01x
VeGA Baterie 40V, 4Ah
Servis+ Autorizovaný servis
VeGA Baterie 40V, 4Ah gallery main image
Baterie VeGA 40V, 4Ah je vhodná pro použití s jakýmkoli strojem z řady AKU program VeGA 40 ...
3.05x
baterie akumulátorová 16V, Li-ion, 2000mAh
-3 %sleva Servis+
baterie akumulátorová 16V, Li-ion, 2000mAh gallery main image
technické parametry: 16V Li-ion, 2000mAhdoplňující parametr: pro 8791580
VERDEMAX LI-ION Baterie 20V-4Ah
Servis+
VERDEMAX LI-ION Baterie 20V-4Ah gallery main image
Scheppach SBP2.0 20 V lithium-iontová baterie 2 Ah
-12 %sleva Servis+
Scheppach SBP2.0 20 V lithium-iontová baterie 2 Ah gallery main image
Nejnovější profesionální technologie pro elektronickou regulaci výkonu a ochranu při nabíj ...
5.02x
Akce -13 %sleva Servis+
4.01x
VeGA Baterie 40V, 4Ah
Servis+ Autorizovaný servis
3.05x
-3 %sleva Servis+
Servis+
-12 %sleva Servis+