Scheppach BID60-20Li je robustní, výkonný a skvěle vybavený stroj s kompaktní délkou, vhodný i pro nejtěžší vrtací a šroubovací práce v dílně nebo domácnosti. Bezuhlíkový motor bez tření zajišťuje větší výkon a delší výdrž a životnost stroje. Vrtačka má dvě rychlosti, elektronicky nastavitelnou rychlost otáček a velmi silný příklep. Pracovní plocha je osvětlená jasným LED osvětlením. Rukojeť má protiskluzové zóny. Vrtačka je vybavena i přídavnou boční rukojetí. Na tělo stroje je možno přidělat ocelový klip na opasek.

Výměna nástrojů je rychlá díky modernímu kovovému rychloupínacímu sklíčidlu. Utahovací moment se dá nastavit v mnoha stupních, podle druhu materiálu, se kterým pracujete. Samozřejmostí je možnost přepnutí na pravý a levý směr otáčení. O pohon se stará silný akumulátor 20 V. Ten lze s rychlonabíječkou nabít za pouhých 30 min. Indikace stavu jeho nabití je integrovaná přímo na baterii. Stroj lze používat s bateriemi Scheppach 1,5/2/4 Ah.

Standardní výbava:

2 x 2 Ah akumulátor, rychlonabíječka 4 Ah, 6 ks šroubovacích bitů, 6 ks vrtáků, 1x držák bitů, boční rukojeť, luxusní plastový kufr

Podmínky prodloužené záruky naleznete zde.

Parametry:

Typ motoru : aku bezuhlíkový 20 V
Akumulátor : 2x 20 / 2 V/ Ah
Max. utahovací moment : 60 Nm
Sklíčidlo : kovové rychloupínací. 13 mm
Otáčky : 0-500 / 0-1800 ot/min
Vrtání do dřeva : 35 mm
Vrtání do oceli : 13 mm
Vrtání do betonu : 15 mm
Stupně utahovacího momentu : 20+3
Počet úderů : 28800 úd/min
Doba nabíjení : 2Ah/4Ah: 30/60 min