Aku čistič oken Einhell BRILLIANTO

Aku čistič oken Einhell BRILLIANTO. Okna beze šmouh během okamžiku – s akumulátorovým čističem oken Einhell BRILLIANTO je bezchybný výsledek jistotou. Čistič je součástí rodiny Power X-Change a lze jej kombinovat se všemi systémovými bateriemi a nabíječkami. Bezdrátové čištění oken bez zbytečných prodlev: umožňuje to systém výměnných baterií Power X-Change a technologie vysokorychlostního nabíjení. Pokud je používaná baterie vybitá, lze ji snadno vyměnit za plně nabitou a doba provozu tak není nijak omezena.

Akumulátorový čistič oken BRILLIANTO se dodává s 300 ml lahvičkou s rozprašovačem. Součástí balení je pak i kvalitní podložka z mikrovlákna pro snadné čištění skleněných povrchů. Zbytky vody a nečistoty sbírá zařízení pomocí 28 cm dlouhé sací hubice. Dokonalá souhra mezi tryskou a gumovou stěrkou zajišťuje bezchybné výsledky beze šmouh – bez ohledu na to, zda jsou skleněné povrchy čištěny v horizontálním, vertikálním nebo diagonálním směru. Díky tomu je akumulátorový čistič oken opravdu všestranný – používá se nejen k mytí oken, ale také k čištění dlaždic, sprch, skleněných stolků, oken v autě nebo výloh.

Nádržka na znečištěnou vodu má objem 100 ml a lze ji zcela vyjmout a pohodlně vyprázdnit a vyčistit. Díky lehké a kompaktní konstrukci se speciálními povrchy Softgrip padne čistič oken pohodlně do ruky, aniž by klouzal. Spínač je vybaven funkcí nepřetržitého chodu pro časově náročné úklidové práce. Akumulátorový čistič oken lze uložit v dodávaném nástěnném držáku jednoduchým a prostorově úsporným způsobem.

BRILLIANTO se dodává bez baterie nebo nabíječky. Ty jsou k dispozici samostatně, např. jako praktický startovací set. Sada teleskopických tyčí pro čištění špatně dostupných oken a sada trysek pro čištění úzkých a velkých skleněných ploch jsou k dispozici samostatně jako praktické příslušenství.