SOUTĚŽ O SVÁŘEČKU SHERMAN MIG 200 HD + KABELY + HOŘÁK 3M

Jak se zapojit do soutěže?

Je to jednoduché. Proveďte u nás nákup do 30.9.2022 a budete automaticky zařazeni do slosování o  SHERMAN MIG 200 HD + KABELY + HOŘÁK 3M v hodnotě 9 990 KČ.

Kdy vylosujeme výherce?

Slosování proběhne do jednoho týdne po ukončení soutěže. Výherce bude informován prostřednictvím emailu či SMS.

Pravidla soutěže naleznete pod tímto odkazem.

---

Synergická svářečka MIG 200HD se používá k ručnímu svařování oceli a neželezných kovů. Umožňuje svařování MMA (potažená elektroda), TIG Lift a MIG / MAG v synergickém a manuálním režimu. Díky změně polarity umožňuje zařízení svařování metodou MIG / MAG pomocí standardních vodičů v ochranném plynovém stínění i samostatně stíněných drátů s tavidlem.

Zařízení umožňuje připojit cívku s mini podavačem drátu a v něm nainstalovanou ocelovou nebo barevnou cívku drátu. Nastavení indukčnosti umožňuje pájení tenkých pozinkovaných prvků. Svářečka může pracovat v synergickém nebo manuálním režimu s možností rychlého návratu k původnímu synergickému nastavení. Zařízení má vestavěné automatické funkce HOT START a ANTI STICK.

Na vnitřní straně krytu komory cívky je zkrácené vodítko pro svářečku, které usnadňuje každodenní provoz zařízení, s podrobným popisem přístupu k nastavitelným provozním parametrům. Zařízení je vyrobeno v technologii IGBT, která umožňuje výrazné snížení hmotnosti a rozměrů svařovacího stroje a zvýšení účinnosti při současném snížení spotřeby energie. Svářečka se používá v uzavřených nebo zastřešených místnostech, které nejsou vystaveny přímým povětrnostním podmínkám.

Svářečka je vybavena hořákem MIG-MAG,  kabelem na elektrodu a zemnicím kabelem se svorkou.

Technické parametry:

Napájecí napětí [V]: AC 230 50 Hz
Metody svařování: MIG, MMA, TIG, MIG/MAG
Produkční technologie: IGBT
Svařovací proud [A]: MIG: 200; MMA: 180; TIG: 180
Pracovní cyklus [%]: MIG: 45%; MMA: 60%; TIG: 60%
Max. odběr proudu [A]: 33
Max. spotřeba energie [kVA]: 6.6
St cívka s drátem [mm]: 100, 200
Rychlost posuv drátu [m / min]: 2 - 15
Hmotnost [kg]: 10.5
Rychlospojka: 35-50
Osazeno kladkou: 0,8-1,0mm
Rozměry (D x Š x V) [mm]: 450 x 210 x 330

Funkce: Digitální ovládání, Hot Start, TIG Lift, nastavení indukčnosti, svařování bez plynu, dvouválcový podavač, možnost Spool Gun, nastavení paměti, Anti-Stick, TIG Lift, svařování bez plynu