Aku vibrační bruska je ideální nástroj pro pro broušení dřeva a dřevěných materiálů, kovů a k zabroušení poškozených míst povrchové úpravy, např. barvy a laku, dále tmelů apod. bez použití vody. Rotační pohyb vytváří vysoký brousící výkon a excentricita vytváří náhodný pohyb, který zabranuje vzniku nežádoucích hlubokých rýh v broušeném materiálu. Integrované odsávání pilin udržuje čistý pracovní prostor při práci.

Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady TOTAL P20S. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor také ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý.

Vysoký brusný výkon. Silná vrstva gumy na úchopové části tlumí vibrace a zvyšuje komfort při práci. Zabudované odsávání prachu snižují prašnost při práci. Bez baterie a nabíječky.


Technické parametry:

otáčky : 10000/min
extra : 5ks brusných papírů
průměr kotouče : 125mm
baterie : 20V Li-ion
kapacita baterie : 2000mAh
nabíjení baterie cca : 1h
hmotnost s baterií : 2,1kg