Lehký a výkonný rázový brushless aku utahovák s vysokým max. utahovacím momentem300Nm Vám poskytuje výkon, který potřebujete k dokončení široké škály utahovacích operací - utahování a povolování šroubů. Utahovák je poháněná nejmodernějším „brushless" motorem. Tento nový typ motoru má vyšší životnost, je výkonnější a má menší spotřebu el. energie než klasické motory s uhlíkovými kartáči.

Rázový moment zvyšuje sílu utahováku při šroubování a zároveň snižuje spotřebu baterie. Proto je při šroubování mnohem efektivnější než aku vrtačka a také zašroubuje více šroubů na jedno nabití baterie. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady Total P20S. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor také ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý.

Nový „brushless motor“ bez uhlíkových kartáčů, který má delší životnost, je více výkonný a má menší spotřebu elektrické energie a zajišťuje vysoký kroutící moment. Hlava se čtyřhranem 1/2". Integrovaná LED svítilna usnadní práci v tmavých prostorách. S hmotností pouhých 1,7kg je ideální pro dlouhodobější práce


Technické parametry:

otáčky : 0-2000/min
L/P chod : ano
extra : v tašce, rychlonabíječka
unašeč nástroje : 1/2" čtyřhran
max. utahovací moment : 300Nm
baterie : 20V Li-ion (2x)
kapacita baterie : 2000mAh
nabíjení baterie cca : 1h
hmotnost s baterií : 2,1kg
počet rázů : 0-3300/min