3D tiskárna Sindoh 3Dwox 1 Single

Model 3Dwox staví na desetiletích zkušeností společnosti Sindoh s výrobou 2D tiskáren. Tato snadno ovladatelná 3D tiskárna s jedním extrudérem disponuje celou řadou funkcí pro zvýšení pohodlí uživatele a pro dosažení lepších výsledků tisku.

Rozšiřte spektrum použití tiskárny
Otevřený (tzv. open source) systém náplní umožňuje použití různých materiálů a dále tak rozšiřuje možnosti využití tiskárny. Lze použít i cartridge s vlákny. Kromě toho je k dispozici také automatické natažení a uvolnění vlákna.

Vylepšete prostředí ve své kanceláři
Díky uzavřenému krytu a HEPA filtru dokáže tiskárna 3Dwox 1 od společnosti Sindoh zachytit veškeré malé částice, které se spolu s prachem uvolňují během tisku. Chrání tak vaše pracovní prostředí. Nové krokové motory řadí model 3Dwox 1 mezi nejtišší 3D tiskárny na trhu.

Dokonalé výsledky v krátkém čase
Vysoká spolehlivost a monitorování na dálku jsou 2 funkce, které vám u této 3D tiskárny ušetří spoustu času při sledování výsledků. Začněte s programem 3Dwob Slicer, v němž lze připravit a spustit tiskovou úlohu v režimu Easy nebo Advanced. S pomocí internetového prohlížeče nebo aplikace 3Dwox od společnosti Sindoh můžete získat přístup ke kameře v tiskárně a monitorovat tisk ve své místní síti. Nakonec odstraňte flexibilní kovovou podložku, která umožňuje vyjmutí výtisku bez nářadí.

Tiskárně 3Dwox 1 budete rozumět
Jak uživatelské rozhraní tiskárny, tak software pro plátkování je k dispozici nejen v němčině, ale také v mnoha dalších jazycích.

Tip: pro dosažení vysoce nadprůměrné kvality tištěných 3D objektů použijte nastavení „Easy Mode" a „Slow Speed - High Quality". Vytvoříte tak díla, na která budete moci být hrdí.

Technické parametry

Materiály náplní PLA
ABS
ASA
PETG
PA
Šířka tisku (max.) 200 mm
Výška tisku (max.) 195 mm
Hloubka tisku (max.) 210 mm
Vlastnosti tiskové desky Vyhřívaná
Typ extrudéru Single
pro vlákna s průměrem 1.75 mm
Tryska (Ø) 0.4 mm
Slot pro SD kartu Ne
Rozhraní (Počítač/Multumédia) USB
USB Host
LAN (až 100 Mbit/s)
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Barva Bílá
Vnější šířka 433 mm
Vnější výška 421 mm
Rozměr, hloubka 439 mm
Provozní napětí (text) 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
Vlastnosti 3D tiskárny 12,7cm barevná dotyková obrazovka
Integrovaná kamera
Flexibilní kovové lože
Vč. softwaru
Kategorie produktu 3D tiskárna


Vybavení

  • Otevřený systém náplní
  • Uzavřený kryt
  • Velmi spolehlivá
  • Velmi snadné ovládání