MP10 Mini nabízí bohatou paletu funkcí a vyhřívanou, flexibilní a ohebnou desku s pružinovou kostrou (200 x 200 cm) z oceli a také celokovový extrudér. Disponuje podporovaným senzorem úrovně náplně umístěným na magnetické sestavě extrudéru, který umožňuje jednoduše změnit Z vyosení a tím snadno dosáhnout dokonalé první vrstvy. Kabeláž není problém, protože všechny komponenty jsou již předem propojené a připravené k okamžitému použití. Konektory jsou skryté v kabelovém pouzdře. Nejdůležitější ovšem je, že výtisky jsou velmi přesné a čisté.


Senzor úrovně náplně na tiskové desce: pomocí senzoru snadno provedete nivelaci. Detekuje tak rozdíly v nastavení tiskové desky, takže budete moci provést přesné seřízení Z vyosení. Díky tomu bude tisk první vrstvy jednoduchý.

Snadno přístupný magnetický extrudér: odnímatelný magnetický stojan umožňuje snadnou výměnu extrudéru dle vaší volby. Práce s tiskárnou je tak pohodlnější než kdykoliv předtím.

Vyhřívaná, odnímatelná a flexibilní tisková deska: velké tisková deska (300 x 300) lze snadno ohřát na teplotu 100 °C a umožňuje odejmout výtisky snadněji než kdykoliv předtím. Magnetická platforma usnadňuje i čištění a vyjmutí lůžka.

Odstranění šroubů Hotendu pomocí 2 šroubů: přístup k Hotendu je snadný a umožňuje rychlou výměnu hlavy nástroje. Vyměňte 0,4mm trysku za 0,6mm trysku, aniž byste museli trysku skutečně měnit. Rychle, pohodlně a snadno.

Dual-Y-Gantry: Dual-Y-Gantry nabízí stabilní základnu pro tiskovou desku a minimalizuje kývání, ke kterému dochází při tisku Y-Gantry modelů. Nebudete tak muset opakovaně provádět nivelaci a také tisk bude čistší.

Vybavení

  • Snadno přístupný magnetický extrudér
  • Vyhřívaná, odnímatelná a flexibilní tisková deska
  • Dual-Y-Gantry
Technické parametry
Materiály náplní ABS
PLA
PETG
Polyamid (PA) / Nylon
Šířka tisku (max.) 200 mm
Výška tisku (max.) 200 mm
Hloubka tisku (max.) 180 mm
Vlastnosti tiskové desky Vyhřívaná
Vyměnitelná
pro vlákna s průměrem 1.75 mm
Software Cura, KISSlicer, Simplify 3D nebo jakýkoliv .gcode software
Vnější šířka 553 mm
Vnější výška 400 mm
Rozměr, hloubka 400 mm
Hmotnost 9.5 kg
Kategorie produktu 3D tiskárna