Prakticky řešený kovový zahradní domek klasického designu k uskladnění zahrádkářských, sportovních, bazénových, grilovacích, campingových, motoristických potřeb. Domky ARROW patří mezi nejrenomovanější značku zahradních domků na světových trzích. Domek je vyrobený z pozinkovaného profilovaného plechu s vysokou pevností a se sílou stěny 0,22 - 0,35 mm. Střecha a části podlahové konstrukce jsou žárově pozinkovany, stěny a zbytek konstrukce prošly elektrolytickým zinkováním. Všechny nalakované díly jsou opatřeny kvalitní polyesterovou barvou.

Montáž domku je nutno provádět na rovném podkladu (nejlépe beton, dlaždice, dřevěný nebo kovový rám, apod.). K domku doporučujeme dokoupit základnu pro podlahu, kotvící sadu do betonu nebo kotvící sadu do země.
Všechny zahradní domky ARROW mají design vyprojektovaný na vyšší postavu obyvatel USA a Evropy. U většiny "noname" asijských domků často bohužel až po jeho postavení zjistíte, že jste vyšší než právě postavený domek, a že do domku může bez problémů vstoupit tak maximálně desetileté dítě. A to ani nehovoříme o faktu, že v asijském domku uvnitř neopřete o stěnu ani lopatu. Ta bývá vyšší než stěna domku ..... Proto doporučujeme ověřit si výšku domku a rozměr vstupních dveří před nákupem domku.
Výška dveří u domku OLDFIELDS
Značkový domek ARROW                    Typický levný východoasijský výrobek


Dodáváme jako stavebnici - 1 balík o rozměrech 203 x 86 x 17 cm a váze cca 128 kg.

Pozor - domek má v reálu kombinaci barev dřevodekor a hnědá. Reálné odstíny mohou být lehce odlišné od barvy na obrázcích (velmi záleží na nastavení barev na Vašem monitoru).

Záruka proti prorezavění 10 let.

Popis zahradního domku můžete vidět na videu zde: https://www.youtube.com/watch?v=J79aRwNNZ0k

Technické parametry:

Kategorie : Kovové domky 

Zastavěná plocha : 11.58m2
Délka (vnější) : 3.70m
Šířka (vnější) : 3.13m
Výška (vnější) : 2.09m
Dveře : dvoukřídlé posuvné
Šířka dveří : 1.41m
Výška dveří : 1.76m
Materiál konstrukce : pozinkovaný plech 0.36 - 0.40 mm
Síla stěny domku : pozinkovaný plech 0.22 - 0.35 mmmm
Záruka : 10 let na prorezavění skrz
Výrobce : ARROW STORAGE PRODUCTS
Podlaha přibalena : ne
Barva : dřevodekor
Hmotnost : 128kg