Benzínová sekačka s pojezdem VeGA 51 HWXV 6in1

Zahradní sekačka benzínová VeGA 51 HWXV 6 in1 s variabilním pojezdem. Mezi sekačkami vyniká ve své kategorii díky svému kvalitnímu zpracování, výbavou i designem. Základem je silný 4 taktový motor 5 PS (HP) OHV VeGA. Společně s 51cm širokým záběrem, odolným ocelovým skeletem a vysokou kapacitou sekání, dělají z této sekačky ideální volbu pro střední i větší zatravněné plochy. Funkce 6v1 znamená, že sekačka umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje, a nebo může vyhazovat trávu bočním deflektorem i zadním deflektorem venDíky bočnímu i zadnímu výhozu se skvěle hodí pro sekání přerostlé trávy tam, kde si jiné typy motorových sekaček bez těchto funkcí neporadí. 

Velká zadní pojezdová kola i přední kola jsou uložena v oboustraných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u značky VeGA také samozřejmostí, jako ergonomické měkčené madlo. Objemný sběrný koš o kapacitě 70 litrů má ukazatel naplnění. Na sekačky VeGA je poskytována prodloužená záruka 3 roky.

Technické parametry:

Vlastní pojezd: ANO
Typ motoru: 5,5 PS, 4-takt OHV VeGA, 170ccm
Startování: Ruční, tahací startér
Max. výkon motoru *: 3600 rpm, 5 PS
Výkon motoru **: 3060 rpm, 4 PS
Objem nádrže: 1,5 l
Nastavení výšky: 25-80 mm, centrální
Šířka sečení: 510 mm
Objem koše: 70 l
Podvozek: Kvalitní ocel Kovová převodovka: ANO
Kuličková ložiska: ANO
Mulčování: ANO
Výhoz bokem: ANO
Zadní výhoz: ANO
Rychlost pojezdu : variabilní daná motorem 3,0 - 4,0 km/h
Velikost kol: přední/zadní 180/255 mm
Hmotnost: 35 kg

 

Sekačku lze také velmi dobře uskladnit, snadně vyměnit nůž a také sekačku po práci vyčistit. Velmi snadná je také výměna nože a servisování. Sekačku lze otočit a postavit, tímto se velice snadno dostanete na spodní část žacího ústrojí, uložení náprav a převodovku.