Velmi výkonná benzínová tlaková myčka Scheppach HCP 2600 je univerzální pomocník pro domácnosti, farmy, stavební firmy, servisy a další provozy, určený k čištění v podstatě všech tvrdých povrchů, příjezdových cest, nádvoří, zídek, zahradního nábytku, vozidel nebo lodí.

Možnosti jsou téměř neomezené. Základem dlouhé životnosti je silný motor o výkonu 4,4 HP, stabilní a krutu odolná ocelová konstrukce s kvalitní povrchovou úpravou, heavy-duty mosazné čerpadlo a nástavec k pistoli z nerezové oceli.

Komfortními prvky jsou potom velká pojezdová kola, díky benzínovému pohonu nezávislost na elektrickém zdroji, dlouhá 7,5 m kvalitní tlaková hadice s držákem na myčce, úložný prostor na 5 různých trysek, úložný prostor na tlakovou pistoli a integrovaná nádobka na mycí přípravek.

Velmi vysoký průtok 522 l/hod umožňuje opravdu důkladné očištění i velmi špinavých ploch třeba i ze zemědělských nebo terénních vozidel pracujících v těžkých podmínkách a rovněž zajišťuje dobrý oplach i z rozsáhlých ploch při mytí dlažby, zdí apod.

Podmínky prodloužené záruky naleznete zde.

Trysky: 0°/15°/25°/40°/tryska na saponát

Technické parametry:
Výkon motoru - maximální : 3.2 / 4.4 kW/HP
Typ motoru : 4-taktní. OHV
Objem motoru : 173 ccm
Max. tlak : 200 bar
Pracovní tlak (max.) : 180 bar
Průtok : 522 l/hod
Max. teplota na vstupu : 50 °C
Max. tlak vody : 10 bar
Objem palivové nádrže : 0.9 l