Popisovače KOWAX® GeniFix®

- tloušťka hrotu 2,0 - 4,0mm
- výdrž až 250m
- obsahují inkoust na bázi laku, jsou bez přísady toluenu a xylenu.
- neovlivňují následné povrchové úpravy (zinek/barva)
- jsou voděodolné, rychleschnoucí a vhodné pro povrchy většiny materiálů: kovové, gumové a plastové díly v automobilovém průmyslu.
- ideální pro popisování mastných a silně znečištěných povrchů.
- mají vynikající přilnavost na porézním i hladkém povrchu a jsou vysoce odolné proti oděru.

Naše nejnovější generace lakovaných inkoustů GeniFix® je speciálně vyvinuta, aby poskytla lepší viditelnost na tmavých površích. GeniFix® je schopen označit prakticky jakýkoliv materiál, a zanechat značku s vysokým kontrastem, která je odolná vůči vodě, blednutí a odřeniny. K dispozici v několika živých barvách, GeniFix® nabízí vynikající přilnavost, velmi rychlé schnutí a je vhodný pro použití v široké škále aplikací - včetně umění a řemesel.

KOWAX® GeniFix® ve vaší továrně:
Inkousty GeniFix® jsou garantovány po dobu 12 měsíců od jejich dodání, pokud jsou skladovány v originálních uzavřených obalech. Popisovače GeniFix® skladujte mezi 10oC
Inkousty GeniFix® se během skladování snadno usazují. To je zcela normální. Před použitím musí být popisovače skladovány po dobu nejméně 24 hodin při pokojové teplotě (cca 20 ° C) a poté důkladně promíchány, dokud inkoust nemá potřebnou konzistenci.
GeniFix® inkousty, které mají ujetou trvanlivost, mohou být stále v pořádku. Chcete-li toto ověřit proveďte pracovní zkoušku.

Nezapomeňte, že inkousty GeniFix® jsou hořlavé kapaliny. Další informace naleznete v bezpečnostním listu materiálu GeniFix®.

Naše inkousty neobsahují žádné látky, které by mohly vzbuzovat velké obavy (SVHC), benzen, toluen nebo xylen.