Kompresor Scheppach HC 06 je lehký, snadno přenosný a praktický kompresor, který disponuje tlakovou nádobou o objemu 6 l a silným motorem 1200 W. Moderní bezolejová technologie zaručuje minimální potřebu na údržbu. 

Využití kompresoru nalezneme v běžných domácích dílnách a také u řemeslníků, kteří ocení nízkou hmotnost a jednoduchý transport. Bezolejový kompresor je díky vzdušníku vhodný na běžné nafukování pneumatik, míčů, matrací, jízdních kol a zároveň má uživatel možnost připojit k vzdušníku i sponkovačku, stříkací pistoli (air brush), ofukovací pistoli atd.  

Bezolejová technologie navíc umožňuje i tlakování výčepních zařízení. Výše tlaku se dá jednoduše nastavit otočným ovladačem a pomocí vestavěného manometru se dá také snadno kontrolovat. Stroj je vybaven velkým madlem, háky pro snadné namotání přípojného kabelu a pro dobrou stabilitu i nohami s gumovými patkami.  

Bohatá sada šestidílného příslušenství je součástí základního vybavení kompresoru, takže je možné jej bez dalších peněžních výdajů začít okamžitě používat. Nástroje šestidílné sady jsou vyrobeny z kvalitních slitin kovů a dají se jednoduše připojit na rychlospojku kompresoru.

Obsah sady:

  • Praktická ofukovací pistole pro čištění a vysoušení vysokým proudem vzduchu
  • Pistole na plnění pneumatik s manometrem s gumovou ochranou, duální stupnicí (bar/PSI) a výpustným tlačítkem
  • 5 m spirálová hadice pro snadné propojení nástrojů
  • 3 různé druhy trysek pro nejběžnější typy ventilů
Podmínky prodloužené záruky naleznete zde.
 

Technické parametry:

Příkon (W) 1200
Objem vzdušníku (l) 6
Max. tlak (bar) 8
Sací výkon (l/min) 192
Regulace pracovního tlaku Ano
Typ motoru 230 V, 50 Hz
Hmotnost (Kg): 9.80
Rozměry (cm): 35.5 x 34.5 x 30.5