Podmínky prodloužené záruky

Podmínky prodloužené záruky u značek Riwall Pro, ELPUMPS, GTM Professional, DWT, Scheppach, Woodster, Scheppach Special Edition a Kity:

Na zboží značky Riwall PRO, ELPUMPS,  GTM Professional, DWT, Scheppach, Woodster, Scheppach Special Edition a Kity  je poskytována záruka 4 roky ode dne převzetí zboží kupujícím. Závazek prodávajícího z prodloužené záruky je dán pouze v případě, že kupující předloží výrobek k servisní prohlídce v autorizovaném servisu ve 24 měsíci od data prodeje stroje. Náklady spojené se servisní prohlídkou hradí kupující. Na prodlouženou záruku, která je poskytována nad rámec základní záruční lhůty, se nevztahuje 30ti denní lhůta pro vyřízení reklamace. Na motory Briggs Stratton, Honda, Kawasaki a Kohler platí záruční doba dle záručních podmínek Briggs Stratton, Honda, Kawasaki a Kohler. Běh záruční lhůty počíná běžet dnem převzetí zboží vyznačeném na tomto záručním listu.

Podmínky prodloužené záruky u značky VEGA, PUBERT, WEIBANG a ACTIVE:

Na vybrané produkty značky WEIBANG a ACTIVE je poskytována prodloužená záruka 4 roky. Na elektrické a motorové sekačky, křovinořezy, pily a travní traktory VEGA a také na vybrané výrobky značky Pubert je poskytována prodloužená záruka 3 roky.

Pozor, platnost této prodloužené záruky je podmíněna každoroční servisní prohlídkou u autorizovaného servisu, kterou si hradí zákazník sám.

Podmínky prodloužené záruky u značky DEWALT:

Uživatelé služby MYDEWALT mohou využít záruky 3 rokyZaregistrujte se na portálu MyDEWALT a dle pokynů k registraci přidejte váš produkt na seznam produktů do 4 týdnů od zakoupení.*

Výhody služby MYDEWALT
Registrujte vybrané produkty pro získání 3leté záruky.
Registrujte všechny své produkty a příslušenství DEWALT.

*Pozor, K uplatnění záruky je vždy vyžadován doklad o nákupu a záruční list v tištěné podobě.

**Pozor, Některé produkty jsou vyjmuty a vztahují se na ně podmínky a ujednání stanovené společností DEWALT. Kompletní seznam výjímek najdete zde.

Zaregistruj se a získej 3. letou záruku zde.

Podmínky prodloužené záruky u značky ATMOS:

Prodloužená pětiletá záruka na kompresory Perfect a Perfect line aplikovaná na celý stroj bez omezení provozních hodin s elektronickou podporou.

Společnost Atmos-chrast v rámci dlouholetých zkušeností s vývojem a výrobou pístových kompresorů Perfect a Perfect line nabízí prodlouženou pětiletou záruku. 

Pro prodloužení záruky je nutno se zaregistrovat zde.

Online aplikace/webový portál:

  • Hlídá za Vás servisní intervaly
  • navrhne vhodné servisní sady
  • "ukáže" jak provést údržbu
  • povede evidenci záruky
  • doporučí autorizovaný servis
Pozor, stroj je nutné registrovat pro splnění podmínek prodloužené záruky, nejpozději do 90dnů od zakoupení.
 
Možnost prodloužení záruky na ostatní typy strojů Atmos:
 

Záruka ATMOS Plus je finanční produkt nabízený společnosti ATMOS Chrást, s. r. o.  na území celé Evropy vč. evropské části Ruska. Výjimku tvoří země Bělorusko a Ukrajina. Tento produkt je v rámci nabídky volitelný a rozšiřuje nabídku širších služeb zákazníkům využívajícím stroje ATMOS – prodloužení standardních záručních lhůt v závislosti na typu stroje.

Doba záruky ATMOS Plus může být 12, 24 nebo 36 měsíců, společně se zárukou výrobce však maximálně 48 měsíců.

Podmínky prodloužené záruky najdete zde.

Zaregistrujte si stroj zde.

Podmínky prodloužené záruky u značky FLEX:

Firma Flex nabízí tříletou záruku jako bezplatný kompletní balíček pro bezstarostné používání, a to na veškeré elektrické nářadí, lithium-iontové akumulátory, související nabíječky a laserová měřicí zařízení.

Stačí stroj do 30 dnů od nákupu zaregistrovat a získáte následující výhody:

  • záruční lhůta prodloužená na tři roky
  • servisní certifikát, pokud bude potřeba oprava
  • sledování stavu opravy v případě reklamace
Registraci a podmínky pro prodlouženou záruku najdete zde.

Podmínky prodloužené záruky u značky MILWAUKEE:
 
Pro získání rozšířené záruky je nutné, aby zákazník zaregistroval nástroj do 30 dnů od data zakoupení, aby získal tříletou prodlouženou záruku. Kód s datem je nezbytný, aby bylo zajištěno, že byl při původním zakoupení zaregistrován správný nástroj. Při registraci je poskytován certifikát, který musí odpovídat sériovému číslu na typovém štítku.
 
Registraci a podmínky prodloužené záruky najdete zde.
 
Podmínky prodloužené záruky u značek PROMA, WORX, FERM:
 
U produktů od firem Proma, Worx a Ferm nabízíme prodlouženou záruku 12 měsíců a to za předpokladu internetové registrace výrobku do 30 dní od zakoupení výrobku.

Pro získaní prodloužené záruky je duležite si přečíst podmínky a zaregistrovat se zde.

Podmínky prodloužené záruky u značky BAMAX:

BAMAX poskytuje standardně 2 letou záruku na veškerý sortiment BAMAX. U pístových kompresorů BAMAX nabízíme standardně prodlouženou záruku 3 roky bez jakýchkoliv registrací.

StartUp servis je služba, kdy nový kompresor před expedicí k zákazníkovi projde předprodejní kontrolou a zkouškou ( vizuální kontrola stroje, kontrola hladiny oleje, odzkoušení stroje pod zátěží). Po této kontrole je kompresor plně připraven k expedici zákazníkovi.

Podmínky prodloužené záruky u značky RUBI:

U vybraných produktů značky Rubi poskytujeme 5 letou záruku. Záruka se vztahuje na ruční řezačky typu TS, TR, TX, TP, TZ, TQ, HIT, SPEED a STAR.