Profesionální automatický kabelový naviják pro upevnění na stěnu, strop nebo jinou konstrukci je vybavený el. kabelem dl. 14 m, 1 zásuvkou 230 V a novým systémem aretace i navíjení.

Naviják má skříň ze speciálního plastu na bázi PP odolného proti nárazům i povětrnosti. Komfortní ovládání vytahování kabelu s minimální silou a jeho automatická aretace v libovolné pozici (patentovaná konstrukce) při požadované délce vytažení. Krátkým povytažením kabelu se západka aretace uvolní a kabel se pomocí integrovaného pružinového systému řízeně navíjí zpátky do navijáku. Kabel se při automatickém navíjení zatahuje pomalu a tento pohyb je řízený přesným vodicím systémem, zabraňujícím kroucení a zamotávání kabelu. Nastavitelný doraz navíjení kabelu zabraňuje případnému poškození stěn a předmětů v okolí navijáku.

Držák navijáku umožňuje natáčení tělesa navijáku o 180°. Snadná montáž navijáku na stěnu, strop nebo jinou konstrukci, instalační materiál je součástí dodávky. Elektrický kabel H05VV-F 3G 1,5 mm2, měděný vodič lanovaný, třída 5, PVC izolace a plášť, dl. 14 m, 1 zásuvka 250 V / 16 A. Elektrický kabel je v navinutém stavu chráněný skříní před poškozením, což významně prodlužuje jeho životnost. Naviják se připojuje na elektrickou síť kabelem dl. 1 m se zahnutou síťovou vidlicí 250 V / 16 A. Po ukončení práce nebo po sezóně je možné těleso navijáku s kabelem snadno demontovat z držáku.

Výhody:

teplotní ochrana

případná výměna kabelu je po odklopení víka tělesa navijáku velmi jednoduchá

vynikající, působivý design

nevyžaduje prakticky žádnou údržbu

ideální uplatnění na zahradě, v garáži, v dílně i v průmyslu

certifikace CE a RoHS

vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost kompletního navijáku


Technické parametry:

elektrické napětí
délka elektrického kabelu
délka přívodního kabelu
typ elektrického kabelu
max. zatížení v rozvinutém stavu    
max. zatížení v navinutém stavu
provozní teplota
barva navijáku
rozměry balení
hmotnost
230 V / 50 Hz
14 m (se zásuvkou 250 V / 16 A)
1 m (se zahnutou síťovou vidlicí 250 V / 16 A)
H05VV-F 3G 1,5 mm2
3000 W
1000 W
- 5°C až + 45°C
kombinace červená-černá
295 x 165 x 330 mm
4,5 kg