Jak by se vám líbilo s jednou jedinou baterii pohánět veškerou dílenskou a zahradní techniku, kterou po celý rok používáte. Náš systém Power-X-Change poskytne dostatek energie pro pohon vašeho nářadí. Systém akumulátorů Power-X-Change potěší také vaší peněženku, jelikož bude možné zakoupit výrobky značky Einhell i bez akumulátoru a ušetřit tak podstatnou část ceny.

Již nebudete muset ztrácet čas hledáním pasující baterie, jelikož s naším systémem vám bude na veškeré práce stačit pouze jedna baterie s nabíječka. Jednou baterií totiž můžete pohánět šroubováky, vrtačky či přímočaré pily. Na zahradě pak posečete trávník, zastřihnete živý plot či dokonce zbavíte trávník listí. Výhody systému Power-X-Change. 3 diodová kontrolka kapacity akumulátoru. Teplota a napětí baterie jsou hlídány mikroprocesorem. Pokud budete nabíjet téměř úplně vybitý akumulátor, automatika sama přepne do tzv. opravného módu, čímž je minimalizováno poškození baterie. Vysoce kvalitní lithiové články Einhell se sami téměř nevybíjejí, čímž je zaručená dlouhá životnost a bezstarostné skladování. Nárazuvzdorné gumové povrchové provedení pro odolnost vůči nárazům a pevný úchop

Technické parametry:
Provozní napětí ( nabíječka) : 230 V
Napětí baterie : 18 V
Kapacita baterie: 4 Ah
Technologie Li -Ion

Pozor, v rámci akce trvající do 10.12.2022 lze zakoupit za zvýhodněné ceny ke stroji set baterie a nabíječky (konkrétně u produktů: 4512097 a 4512042) - pro více informací kontaktujte prodejce.