18 V vysoce výkonný motor zajišťuje kroutící moment 400 Nm, ideální pro rychlé utahování/povolování robustních upevňovacích prvků. Rázový mechanismus zajišťuje vysoké hodnoty kroutícího momentu s minimální zpětnou vazbou přes rukojeť. Třípaprskové osvětlení LED eliminuje stíny na bitech a upevňovacím materiálu i na nejtmavších pracovních místech. Nastavení tří rychlostí zajišťuje lepší kontrolu a univerzálnost.

 Režim 1: 0–2 100 ot/min pro přesnou práci. Režim 2: 0–2 500 ot/min pro lepší kontrolu, což pomáhá předejít poškození upevňovacích prvků a materiálů  Režim 3: 0-2 900 ot/min pro maximální výkonnost pro nejnáročnější použití. 1/2” hnací čtyřhran s pojistným čepem pro snadnou instalaci nástrčných hlavic. Zahrnuje 1/4” šestihranný adaptér pro šroubovací bity. Umožňuje instalaci až 100 kol na jedno nabití ve spojení s naším vysokokapacitním akumulátorem Lithium+ 4,0 Ah RB18L40 Baterie a nabíječka pro 18 V

Aku systém RYOBI ONE+
Jednotlivé stroje 18V aku systému Ryobi One + se dodávají bez baterky a nabíječky. Ty se kupují samostatně nebo v tzv. výhodných startovacích sadách a jejich nabídku naleznete v záložce příslušenství. S jedinou baterií a nabíječkou tak můžete pohánět libovolný z více než 30 různých modelů nářadí a zahradní techniky systému ONE+. Nekupujete tedy s každým dalším strojem novou baterii a nabíječku, což Vám ušetří nemalé finanční náklady.

Technické parametry:
Typ motoru : aku 18 V
Počet úderů : 0-3200 úd/min
Otáčky : 0-2900 ot/min
Max. utahovací moment : 400 Nm