Aku bezuhlíkový šroubovák na sádrokarton 18 V Li-Ion bez baterie  od značky DeWALT. Bezuhlíkový šroubovák pro práci se sádrokartonem 18 V XR Li-Ion zaručuje efektivní montáž sádrokartonových desek. Výkonný bezuhlíkový motor poskytující 4 400 ot./min zaručuje rychlé a efektivní šroubování vrutů a nabízí maximální provozní dobu a kompaktnost. Jedno z nejlehčích a nejkompaktnějších nářadí na trhu - zaručuje pohodlnou práci a přístup i do malých prostorů. LED diodová pracovní svítilna poskytuje vynikající světelný výkon při práci v omezených prostorech nebo na místech s nedostatečným osvětlením.

Funkce „Nastav a zapomeň“ si pamatuje jemné nastavení pracovní hloubky, provádíte-li výměnu koncového kuželu. Baterie s kapacitou 2,0 Ah společně s bezuhlíkový motorem nabízí extrémně dlouhou provozní dobu a kompatibilitu s ostatním nářadím řady 18 V XR. Zablokování spouštěcího spínače umožňuje použití tohoto nářadí, aniž byste museli držet stisknutý spouštěcí spínač. Ergonomicky navržená gumová rukojeť poskytuje uživateli vynikající komfort. Toto nářadí může být uchopeno za kryt nebo za pistolovou rukojeť. Robustní a odolná konstrukce zaručuje velkou odolnost v náročných provozních podmínkách na staveništi.

Šikmý háček na řemen, který mohou používat praváci i leváci, umožňuje řádné upevnění nářadí na řemen nebo na pracovní kapsy. Nářadí je dodáváno s kufrem TSTAK 2, který může být použit společně se všemi ostatními kufry úložného systému TSTAK.

Rozsah dodávky:

Háček na řemen

Magnetický držák nástrojů

TSTAK kufr

Zásobník na fotografii není součástí dodávky, lze přiobjednat

Bez akumulátoru a nabíječky! Akumulátory i nabíječky jsou prodávány samostatně.

Technické parametry:

Výkon: 435 W
Napětí akumulátoru: 18 V
Hmotnost: 1,08 kg
Délka: 262 mm
Kapacita akumulátoru: Bez akumulátoru
Distribuce: CZ
Max. kroutící moment měkký/tvrdý: 5 - 30 Nm
Výška: 203 mm
Max. průměr vrtání - dřevo: 38 mm
Typ akumulátoru: XR Li-Ion
Volnoběžné otáčky: 0 - 4.400 ot./min


Podmínky pro získání záruky 3 roky.
 

http://www.dewalt.cz/3/