Hlavní přednosti:
  • pneumatický příklep pro rychlé vrtání
  • dvě rychlosti
  • pro SDS plus vrtáky
  • zpětný chod
Balení neobsahuje baterii a nabíječku.
Technické parametry:
baterie: 20V Li-ion
kapacita baterie: 2000mAh
otáčky: I. 0-300/min, II. 0-1000/min
počet příklepů: 0-5000/min
úchyt: SDS-plus
síla úderu: 1,2J
max. vrtání do dřeva: 20mm
max. vrtání do betonu: 20mm
max. vrtání do oceli: 10mm
nabíjení baterie cca: 55min
extra: prokluzová spojka
hmotnost s baterií: 2,1kg
Video s obsahem produktu Kladivo vrtací aku SHARE20V, SDS plus, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky