Dvourychlostní aku hřebíkovačka do betonu DCN890P2 se 2 akumulátory 5,0Ah 18V se sekvenčním režimem a možností optimalizace nastřelování. Nastřelovací pistole 18 V XR Li-Ion s 2 pracovními rychlostmi disponuje technologií bezuhlíkového motoru. Dvě pracovní rychlosti - nebo úrovně výkonu - optimalizace nastřelovací pistole pro nastřelování hřebíků všech velikostí. Sekvenční provozní režim umožňuje přesné umístění a rázový provozní režim poskytuje uživateli vysokou pracovní rychlost. Tato hřebíkovačka má výhodu delší provozní doby, rychlejší přípravu na nastřelení, méně zpětných rázů a větší odolnost při nastřelování krátkých hřebíků.

Mechanický pohon, na rozdíl od pohonu plynem, nabízí stálý výkon při teplotách v rozmezí od -20 do 50 °C a minimální nároky na čištění a údržbu. Hřebíkovačka má lepší viditelnost a odolnost s ochranou před poškozením povrchu díky použití kontaktnímu hrotu zabraňujícímu poškození. Odstranění zablokování bez použití jiného nářadí minimalizuje doby prostojů. Má nejlepší hodnoty týkající se vibrací a hlučnosti v této třídě nářadí nabízí vynikající ochranu uživatele.

Univerzální úhel zásobníku 30 – 34 stupňů umožňuje vkládání většiny typů hřebíků s různými druhy hlaviček a hromadného balení hřebíků spojených papírovou páskou nebo drátem. Oboustranný závěsný háček zaručuje lepší možnost přenášení a univerzálnost na staveništi. Provoz bez použití plynu nabízí značné úspory provozních nákladů. Napájení pomocí baterií umožňuje provádění práce bez problémů a bezpečnostních rizik spojených s napájecím kabelem.

Rozsah dodávky:

2 x 5,0Ah baterie XR Li-Ion s indikátorem stavu nabití

Univerzální nabíječka XR

Oboustranný háček na řemen

Hrot zabraňující poškození

Pevný kufřík

Technické parametry:

Napětí akumulátoru: 18 V
Hmotnost: 4,2 kg
Délka: 415 mm
Výška: 390 mm
Úhel zásobníku: 15 °
Režim nastřelování: Rázový a sekvenční
Teplotní rozsah: -20 až 50 C°
Šířka: 100 mm
Průměr hřebíku: 2,6-3,7 mm
Kapacita zásobníku: 55 hřebíků
Kapacita akumulátoru: 5,0 Ah
Délka hřebíku: 13-57 mm
Typ akumulátoru: Li-Ion