Drtič větví Hahn & Sohn RB02PRO
Robustní a kompaktní rozdrabňovač Cedrus CEDRB02PRO s motorem Loncin LC170F (212 cm³) je určen pro efektivní drcení větví o průměru až 120 mm. Výkonný bubnový systém se dvěma noži, mechanický start a kulový závěs pro převoz dělají z tohoto stroje ideální volbu pro farmáře, zahradníky i obce.
Benzínový drtič Cedrus CEDRB02PRO je určen pro profesionální použití při zpracování dřevního odpadu, větví a křovin do průměru až 12 cm. Je vybaven výkonným čtyřtaktním motorem Loncin LC170F o výkonu 4,4 kW, který umožňuje vysoký pracovní výkon bez nutnosti elektrického připojení.
- Drcení zajišťuje rotační buben o průměru 350 mm, osazený dvěma kalenými noži (150 mm). Vstupní otvor (148×223 mm) a rozměrná násypka (450×378 mm) usnadňují vkládání materiálu. Zařízení není vybaveno hydraulickým podavačem – vstup materiálu je ruční.
- Drtič má kompaktní rozměry, je vybaven výhozovým komínem ve výšce 87 cm a kulovým závěsem, takže je možné jej přepravovat za zahradním traktorem nebo čtyřkolkou. Díky výkonu až 6 m³/h se hodí pro běžné zemědělské, komunální i lesní práce.
Klíčové vlastnosti
-
Výkonný motor Loncin LC170F (4,4 kW / 212 cm³)
-
Maximální průměr větví: až 120 mm
-
Rotační buben o průměru 350 mm se 2 ostrými noži
-
Výkon drcení 3–6 m³/h
-
Mechanický start (bez elektrostartu)
-
Robustní konstrukce, kompaktní rozměry
-
Závěs na kouli pro snadné připojení k vozidlu