Hahn & Sohn Invertorová elektrocentrála H IG 7000

Elektrocentrála Hahn & Sohn H IG 7000 je nejen kvalitní a výkonná ale také mobilní, moderní a šetrná. Velmi snadno se ovládá, převáží i kontroluje. Je to skvělý společník pro domácnosti, chaty a chalupy, na akce bez přívodu elektrické energie, na staveniště nebo jako záložní nouzový zdroj. Vysoké účinnosti dosáhnete i při nízké spotřebě.

Vysoký výkon 7 kW:

  • Elektrocentrála vyprodukuje velmi působivý výkon 7kW který vám zajistí elektrickou energii pro většinu spotřebičů. (V případě nominálního výkonu je to stále skvělých 6kW.) Díky tomu ji využijete jako bezstarostný přísun energie na chatě a chalupě na akcích nebo při práci.

Silný a bezpečný motor:

  • Motor je základ úspěchu každé elektrocentrály, a proto je tato vybavena robustním motorem, který zajistí bezproblémový provoz a stabilitu. Je certifikovaný a splňuje všechny evropské normy kvality včetně emisních norem.

Nízká spotřeba a objemná nádrž:

  • Generátor bude pracovat celých 6,5 hodiny bez vašeho povšimnutí. Nádrž má objem 25 l a díky nízké spotřebě se připravte na dlouhý provoz.

Všestrannost:

  • Elektrocentrála je připravena na všechny různé druhy spotřebičů. Má 4 zásuvky (1x 230V 30 A, 2 x 230 V 16 A, 1x 12V 8,3 A). Dodává energii bez kolísání napětí, s velmi stabilní sinusovou vlnou, díky tomu se hodí i pro citlivou elektroniku jako jsou mobilní telefony nebo notebooky.

Ergonomický ovládací panel:

  • Na straně elektrocentrály najdete jednoduchý, přitom praktický ovládací panel. Přehledně na něm najdete funkce: ochrana proti přetížení a zkratu, ochrana proti nedostatku oleje, resetovací tlačítko pro resetování řídicího systému a obnovení napájení, připojení pro paralelní připojení generátorů.

Elektrický startér:

  • Generátor spustíte pouze jedním tlačítkem. Elektrický startér vám ušetří starosti s manuálním startem.

Sestava s kolečky pro přepravu a manipulaci:

  • Součástí setu je i praktická sada pro přepravu elektrocentrály na kolech. Díky tomu ji převezete z místa na místo bez většího úsilí. Kola jsou navíc vhodná i pro náročnější terén.

Bezpečný a certifikovaný generátor:

  • Elektrocentrála Hahn & Sohn má všechny evropské certifikace včetně těch emisních. Můžete si s ní být jistí, že pokud budete postupovat dle návodu, je naprosto bezpečná.

Technické parametry:
Hmotnost: 130 kg
Maximální výkon: 7000W
Jmenovitý výkon: 6000W
Výstupní napětí: 230V/50Hz
Jmenovitý proud (A): 26A
Elektrický startér: Ano
Regulace napětí: Invertor
Objem nádrže: 25l
Doba provozu: 6,5h
Zásuvky: 1x 230V (30A) 2x 230V (16A) 1x 12V (8,3A)
Hmotnost: 130kg
Rozměry: 950x765x773 mm
Zdvihový objem: 212 cm³
Palivo: Benzín Pb95/E5
Objem olejové nádrže: 1,45 l
Startér: ruční/elektrický