Hahn & Sohn Invertorová elektrocentrála H IG 1000.

Tato invertorová elektrocentrála potěší všechny fanoušky kempování, výletů lodí nebo kutily. Jedná se o velmi skladný a přenosný moderní invertorový generátor elektrické energie. Skvěle se hodí pro připojení digitálních spotřebičů a jejich napájení. Pokud tedy na výletě potřebujete nabít například svůj mobilní telefon nebo notebook, je pro vás tato elektrocentrála ta pravá.

Moderní technologie:

  • Díky invertorové technologii si svou elektrocentrálu můžete sbalit na cestu. Elektrocentrála Hahn&Sohn H IG 1000 je velice kompaktní a skladný přístroj, který můžete mít všude sebou a kdykoliv tak dobít citlivé přístroje jako jsou mobilní telefony nebo notebooky.

Výkonný benzínový spalovací motor:

  • Tato elektrocentrála je vybavená kvalitní benzínovým spalovacím motorem, který splňuje všechny evropské normy kvality, včetně nejnovějších emisních norem. Díky tomuto motoru docílíte maximálního výkonu 1,1 kW a jmenovitého výkonu 1 kW.

Vhodné i pro citlivá zařízení:

  • Invertorová technologie zajistí, že sinusová vlna je stabilní. To znamená, že tato elektrocentrála dodává energii se stálou frekvencí 50 Hz a napětím 230V, čímž chrání všechny elektrické přístroje před poškozením. Je tedy vhodná i pro mobilní telefony a notebooky a jiná elektrická zařízení.

Nízká spotřeba:

  • Díky velké nádrži s objemem 2,5 l a úspornému motoru můžete generátor používat 3,5 hodiny, aniž by bylo zapotřebí doplnit palivo.

Malý a lehký generátor:

  • Generátor H IG 1000 je velmi lehký, malý a skladný. Váží pouze 13 kg, proto se s ním snadno manipuluje a můžete jej sbalit kamkoliv na cestu, ať už jedete kempovat nebo na výlet autem.

2 zásuvky:

  • Elektrocentrála je vybavená dvěmi zásuvkami – jedna na 230 V a jedna na 12 V, do kterých lze připojit všechny standartní spotřebiče.

Tichý provoz:

  • Díky speciálnímu ochrannému krytu zajistí elektrocentrála tichý a provoz, který vás nebude rušit. Minimální hlučnost této elektrocentrály je pouhých 62 dB.

Jednoduchý ovládací panel:

  • Obsluha elektrocentrály je velice jednoduchá díky ovládacímu panelu, kde naleznete například indikátory provozního stavu: ochrana proti přetížení a zkratu, ochrana proti nedostatku oleje, resetovací tlačítko pro resetování řídicího systému a obnovení napájení, připojení pro paralelní připojení generátorů

Technické parametry:
Hmotnost: 13 kg
Maximální výkon: 1100W
Jmenovitý výkon: 1000W
Výstupní napětí: 230V/50Hz
Jmenovitý proud: 4,5 A
Ruční startér:
Regulace napětí: Invertor
Objem nádrže: 2,6 l
Doba provozu: ca. 3,5h
Zásuvky: 1x 230V 1x 12V
Váha Brutto, kg: ca. 13 kg
Rozměry: 460x250x395 mm
Objem olejové nádrže: 0,31 l
Zdvihový objem: 60 cm3