Pracovní svítilna SCANGRIP WORK PEN 200 R

Dobíjecí 200 lumenové LED pero s funkcí stmívače a zabudovanými magnety Kapesní svítilna WORK PEN 200 R je dobíjecí penlight, která je součástí vylepšené řady FLASHLIGHT.

Skutečné pracovní světlo pro profesionální inspekční práce - vždy po ruce! Poskytuje mimořádně silné osvětlení a to jak z hlavy lampy (až do 200 lumenů), tak i z přesného vrchního světla (150 lumenů), což je pro takové malé světlo zcela výjimečné. Boční spínač zajišťuje snadné zapnutí / vypnutí jednou rukou.

Má funkci plynulého stmívače v rozsahu 10% až 100%, který vám umožní snadno nastavit světelný výkon a používat pouze světlo potřebné pro konkrétní úlohu. Díky odolné hliníkové konstrukci s pohodlnou rukojetí je konstrukce štíhlá a kompaktní, což umožňuje přístup na špatně dostupná místa. WORK PEN 200 R je dodávána s vestavěnými magnety pro zavěšení nebo skladování - jak ve sponě, tak na spodní straně. To vám dává větší flexibilitu, protože můžete snadno umístit světlo, pokud potřebujete a během práce uvolnit ruce. Snadno se dobíjí pomocí kabelu USB, který se vyhýbá časově náročné a nepříjemné výměně baterií. Indikátor nabíjení na přední straně zobrazuje stav nabíjení. Dodáváno s klipem na kapsu, přímo na dosah ruky. // Design WORK PEN 200 R je jedinečný a je chráněn patentem EU na design.

světelný výkon:  200 lumenů
doba provozu:  10 hod
akumulátor: Li-ion
Hmotnost: 54g
Odolnost: IP30
provozní teplota  od -10° do +40°C