Aku kotoučová pila je navržena tak, aby uživatelům poskytla výkonné a snadné řezání při různých instalatérských, elektrických, rámovacích, dokončovacích a tesařských pracích. Pila je poháněná silným motorem s 3600 ot./min, který umožňuje uživatelům rychle a snadno řezat tvrdým materiálem. Gumová měkká rukojeť je ergonomicky navržena tak, aby uživatelům poskytovala vynikající pohodlí a vyvážení pro snadno ovladatelné řezy.

Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady Total P20S. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor také ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý.

Pevná hliníková základna pro maximální stabilitu a přesnost řezu. Možnost sklopení řezu až do úhlu 45°. Vodící lišta pro podélné řezání. Bez baterie a nabíječky. Jednoduché nastavení hloubky řezu a nastavení šikmého úhlu.


Technické parametry:

otáčky : 3600/min
příslušenství : 1ks řezacího kotouče
kotouč : 140mm
sklon řezu : 0-45°
prořez 90°/45° : 40/28mm
baterie : 20V Li-ion
kapacita baterie : 2000mAh
hmotnost s baterií : 2,9kg