Skleníky řady URANUS jsou zařazeny do kategorie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcem z Velké Británie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů síly 1,2 mm, prosklení je z kaleného matného zahrádkářského skla síly 4 mm. Matné sklo výrazně snižuje přehřívání prostoru uvnitř během letních měsíců a současně zajišťuje dostatečnou světelnou propustnost. Kalená verze skla zajišťuje jeho naprostou bezpečnost - v případě rozbití se skleněná výplň roztříští na tisíce malých kousků, což zabrání případnému vážnému zranění. To je velmi důležitá vlastnost skleníku, kterou ocení především rodiče malých dětí pobíhajících po zahradě. Prosklení je do hliníkových profilů kotveno pomocí ocelových sponek.


Uchycení skla - systém Clips


Smluvní záruka 15 let na AL konstrukci

 

Konstrukce je zeleně lakovaná.

Rozměry skleníku:
Šířka: š = 257 cm 
Výška: v = 246 cm
Délka: d = 321 cm
Výška boční stěny je 151 cm.
 
Obsahem balení jsou dvoukřídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 122 x 191 cm), AL profily, prosklení, 4x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním, veškerý spojovací materiál + pozinkovaná základna. Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, další větrací střešní i boční okénka, automatické otvírače k těmto okénkům, okapové sady, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem. Baleno v papírovém kartonu. Prosklení je zabalené v nevratné dřevěné bedně.


Ke skleníku základna zdarma!

 

Popis skleníku URANUS můžete vidět na videu zde: https://www.youtube.com/watch?v=GNA_JZkm-p0

Stručný návod ke skleníku můžete vidět na videu zde: https://www.youtube.com/watch?v=dbqbqYEAPEQ

Podrobný návod ke skleníku můžete vidět na videu zde: https://www.youtube.com/watch?v=ZPu0RDenj1Y

 

Na videích je ukázána stavba skleníku s polykarbonátovým prosklením.

 

Upozornění:
1) Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení skleníku a po montáži ocelové základny (nebo konstrukce skleníku). Uváděné rozměry skleníku jsou max vnější rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.

 

2) V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).

 

Technické parametry:
Kategorie : Hliníkové skleníky
Hmotnost : 360kg
Barva : zelená
Stř. okna : 4x
Zastavěná plocha : 8.25m2
Šířka (vnější) : 2.57m
Délka (vnější) : 3.21m
Výška (vnější) : 2.46m
Dveře : dvojité posuvné
Šířka dveří : 1.22m
Výška dveří : 1.91m
Ukotvení prosklení : ocelové sponky
Materiál konstrukce : eloxovaný hliník
Záruka na konstrukci : 15 let na vybrané vlastnosti AL konstrukce
Výrobce : Vitavia Garden
Základna přibalena : ano. jako dárek
Materiál prosklení : kalené matné sklo 4 mm