Hliníkový skleník, š 193 x d 131 cm, stříbrná barva, 1x stř. okno, kalené matné zahrádkářské sklo 4 mm.

Výrobce - VITAVIA GARDEN LTD - Velká Británie

Skleníky řady VENUS jsou zařazeny do kategorie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcem z Velké Británie a je certifikovaný německou zkušebnou TÜV.  Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů síly 1,2 mm, prosklení je z kaleného matného zahrádkářského skla síly 4 mm. Matné sklo výrazně snižuje přehřívání prostoru uvnitř během letních měsíců a současně zajišťuje dostatečnou světelnou propustnost. Kalená verze skla zajišťuje jeho naprostou bezpečnost - v případě rozbití se skleněná výplň roztříští na tisíce malých kousků, což zabrání případnému vážnému zranění. To je velmi důležitá vlastnost skleníku, kterou ocení především rodiče malých dětí pobíhajících po zahradě. Prosklení je do hliníkových profilů kotveno pomocí ocelových sponek.
 
Uchycení skla - systém Clips

Smluvní záruka 15 let na AL konstrukci


Barva konstrukce - kovově stříbrná (eloxovaný hliník).

Rozměry skleníku:

Šířka: š = 193 cm 
Výška: v = 197 cm
Délka: d = 131 cm
Výška boční stěny je 124 cm.
 
Obsahem balení jsou jednokřídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 61 x 161 cm), AL profily, prosklení, 1 střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním, veškerý spojovací materiál
+ pozinkovaná základna. Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, další větrací střešní i boční okénka, automatické otvírače k těmto okénkům, okapové sady, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem. Baleno v papírovém kartonu. Prosklení je zabalené v nevratné dřevěné bedně.

Upozornění:
1) Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení skleníku a po montáži ocelové základny (nebo konstrukce skleníku). Uváděné rozměry skleníku jsou max vnější rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.

2) V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).

Video:

Videa (stavba skleníku VENUS s polykarbonátovým prosklením):Rozměry a hmotnosti balení:
konstrukce - 23 x 190,5 x 13,5 cm - 16,4 kg
prosklení - 125 kg
základna - 16,5 x 195,5 x 9 cm - 9 kgKategorie : Hliníkové skleníky
Hmotnost : 153kg
Barva : stříbrná
Stř. okna : 1x
Zastavěná plocha : 2.53m2
Šířka (vnější) : 1.93m
Délka (vnější) : 1.31m
Výška (vnější) : 1.97m
Dveře : jednokřídlé posuvné
Šířka dveří : 0.61m
Výška dveří : 1.61m
Ukotvení prosklení : ocelové sponky
Materiál konstrukce : eloxovaný hliník síla 1.2 mm
Záruka na konstrukci : 15 let na vybrané vlastnosti AL konstrukce
Výrobce : Vitavia Garden
Základna přibalena : AKCE - základna ke skleníku ZDARMA
Materiál prosklení : kalené matné sklo 4 mm